Поліклініка


p3Поліклініка №1 функціонує в складі Центральної міської лікарні з 1971 р. і постійно вдосконалює  допомогу  населенню.

Поліклініка обслуговує близько 60 тис. населення, що проживає на закріпленій території  та надає консультативну  допомогу жителям міста  з наступних спеціальностей: ревматологія, імунологія, гастроентерологія, дерматовенерологія, кардіологія, нефрологія, онкологія, пульмонологія.
Також працюють фахівці: офтальмологи, невропатологи, судинний хірург, проктолог, інфекціоніст, отоларинголог, хірурги. Для жителів області надають консультативну допомогу фахівці таких спеціальностей:
лікар – нейрохірург, лікар – ортопед –  травматолог,  лікар – стоматолог – хірург.

В поліклініці є 30 поліклінічних терапевтичних  дільниць, які обслуговують висококваліфіковані дільничні терапевти, частина яких  має підготовку по сімейній медицині. Також у складі поліклініки є 6 здоровпунктів  при навчальних  закладах І – ІІІ рівня акредитації, які обслуговують 10 009 учнів.

У разі необхідності медичну допомогу на високому рівні готові надавати 2 денних стаціонари на 75 ліжок, де  працюють досвідчені фахівці з спеціальностей: загальна терапія, гастроентерологія, ревматологія, неврологія, офтальмологія, дерматологія.

У разі необхідності  кваліфіковану допомогу готові надавати в міському травмпункті,що працює цілодобово (щорічно  надається  допомога  близько 10 тис. постраждалим).

А в цілому в поліклініці №1 в 2014 році було зареєстровано 432 347 звернень і проліковано в денних стаціонарах 2680 пацієнтів.

Телефон для довідок: 23-03-97 (реєстратура)