Проведено чергову операцію аортокоронарного шунтування на працюючому серці

 

   Пацієнт стабільний і йде на поправку!!
   Нині проводить реабілітацію, розширює руховий режим, активно рухається по палаті!І це після декількох днів після складної операції на серці!
   16 квітня, у КНП «Центральна міська лікарня» РМР вже вкотре було проведено операцію аортокоронарного шунтування на працюючому серці. Завдяки плідній співпраці із колегами з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України такі оперативні втручання набули системного робочого характеру, і що не може не радувати, ввійшли в буденність.
   Щодо пацієнта: це рівнянин 55 років, поступив у відділення інтервенційної радіології (кардіології) та реперфузійної терапії два тижні тому з клінікою нестабільної стенокардії, вперше виниклою. Коронарографія показала багатосудинні ураження, після консультації з кардіохірургом хворий був кваліфікований до аортокоронарного шунтування. Завдяки фаховості лікарів відділення, вчасній діагностиці та оперативному втручанню, життя пацієнту було врятовано! Швидко, а головне – Вчасно! А тому закликаємо, відчувши якісь негаразди звертатись по допомогу. Ми щиро вболіваємо за наших пацієнтів, і бажаємо якнайшвидшого одужання.
   А ще, як завжди, безумовно, вдячні команді столичних фахівців! Далі буде…