Майстер-клас для кардіологів

 

   27 березня, на запрошення наших лікарів, із майстер-класом до КНП «Центральна міська лікарня» РМР завітав Маслій Богдан Ярославович – завідувач відділенням інтервенційної радіології, кардіології та реперфузійної терапії КНП «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради. Майстер-клас проводився для лікарів-кардіологів відділення інтервенційної радіології, кардіології та реперфузійної терапії та кардіологічного відділення №3. Під час нього було проведено два оперативних втручання. Обидва пацієнти чоловіки 75 років потребували невідкладної допомоги. У першому випадку хворий, який був госпіталізований до палати інтенсивної терапії в терміновому порядку з AV блокадою після втрати свідомості. Йому була проведена імплантація двохкамерного штучного водія ритму(ШВР) в режимі DDDR з приводу усунення AV блокади.
  У випадку з другим пацієнтом, лікарями було діагностовано шлуночкову тахікардію – аритмія, що може призводити до раптової смерті. Даному хворому проводилась імплантація кардіовертера-дефібрилятора. Імплантований пристрій наносячи розряд, захищає, таким чином, від життєзагрозливого стану, і рятує йому життя.
   Оперативні втручання проводились Богданом Ярославовичем спільно із лікарем-кардіологом відділення інтервенційної радіології, кардіології та реперфузійної терапії Іриною Ігорівною Данильчук, яка переймала досвід та виявила неабиякі успіхи. Безумовно, наша КНП «Центральна міська лікарня» РМР пишається своїми фахівцями, які невтомно прагнуть більшого, постійно вдосконалюються, і відповідають на актуальні запити ситуацій із пацієнтами, які виникають повсякчас.