У обласному відділенні нейрохірургії нове обладнання екстра класу

 

Сьогодні, 9 жовтня, у обласному відділенні нейрохірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР було встановлено нове обладнання екстра класу, а саме – операційний мікроскоп. Для відділення, в якому щороку проводиться біля 800 оперативних втручань різного ступеня складності, а значний відсоток пацієнтів потребує високотехнологічного нейрохірургічного втручання, питання про придбання нейрохірургічної оптики такого класу було надзвичайно актуальним. Як зазначив завідувач відділення, заслужений лікар України, Тимощук Микола Григорович:
– Нейрохірургія – це тонка робота. Лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати життя пацієнту. Величезну роль мають вміння та професійність медика, але у сучасному світі значну роль відіграє і наявність хорошої апаратури. Технічний прогрес не стоїть на місці, сучасні методи діагностики та хірургічних втручань дають надзвичайні можливості для лікування хворих. Тому, ми щиро радіємо, що на озброєнні нашого відділення тепер є операційний мікроскоп, з ним наші можливості значно розширяться.
Лікарі відділення, в один голос, зазначають, що подібне обладнання допоможе їхній роботі вийти на абсолютно новий рівень, і значно розширити спектр хірургічних втручань при судинних патологіях головного мозку, нейроонкології, спінальній хірургії. Головне те, що маючи тепер нові можливості, вони зможуть допомогти більшій кількості пацієнтів нашого регіону отримати високоспеціалізовану допомогу.