КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро дякує!

 

Усіх слів вдячності буде замало! Цінуємо кожного! Спасибі, що ви з нами в цей нелегкий час!

 

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює щиру подяку директору ТОВ «Лігар» Сивоконю Сергію Володимировичу та працівникам товариства, які у співпраці з фондом  Chernovetskyi  Investment Group придбали для лікарні сучасний апарат ШВЛ. Даний апарат уже використанні, до нього підключений «важкий» пацієнт палати інтенсивної терапії, який потребує активної підтримки дихальної функції. Для хворого – це шлях порятунку! Ми дякуємо Вам, за надані можливості, розміння, та допомогу! Ваша підтримка для нас надзвичайно цінна!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні Олексію Михасюку за придбані для лікарні засоби індивідуального захисту (500 захисних халатів), а також за такі необхідні речі, як термометри (20шт.) та пульсоксиметри (20шт.). Цей нехитрий набір засобів потрібен завжди. Просто, але діагностично-інформативно. І ми радіємо, що є люди, які знаходять можливості нас підтримувати та допомагати. Спасибі Вам за розуміння та вашу соціально-відповідальну позицію!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні Олександру Кучеруку за надану допомогу з утилізації медичних відходів (близько 5 тонн). На ці заходи було витрачено 30 тис грн. Одноразові засоби індивідуального захисту медперсоналу, використані розхідні матеріали від хворих, індивідуальні засоби медичного призначення, – усе те, що вже побувало в ужитку, і може нести потенційну небезпеку має відповідним чином піддаватись обробці і правильно утилізовуватись. Це надзвичайно важливе питання санітарно-гігієнічної безпеки було вирішене саме при допомозі Олександра Кучерука. Щиро вдячні Вам за розуміння наших потреб та, як завжди, активну підтримку!

 

Керівництво та колектив поліклініки КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні Аллі та Роману Мамчур за подаровану пральну машину. Наявність пральної машини у кожному відділенні лікувальної установи, нині не розкіш, а необхідний елемент забезпечення якісної санітарно-гігієнічної обробки одягу медпрацівників, що убезпечує від розповсюдження інфекції. Саме тому, ми дякуємо нашим благодійникам, за те, що знаходять можливість і бажання допомагати нам. Спасибі Вам за підтримку, розуміння наших потреб та соціальну відповідальність!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР вкотре висловлює свою безмежну подяку фармацевтичній компанії Юрія-Фарм / Yuria-Pharm за подарований іще один дезинфекційний бокс. Один такий Ю-БОКС уже в користуванні, і так сказати, випробуваний нашими медпрацівниками, що працюють в COVID -зоні. Кабінка справно працює, усі оцінили її зручність, тим більше, що це ефективно і економить час на шляху у важливому багатоетапному процесі обробки персоналу при виході із «забрудненої» зони. Щиро дякуємо за такі актуальні, необхідні для нас речі! Ваша підтримка для нас дуже цінна!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні Олексію Михасюку, директору IT компанії Zagrava Games, які у співпраці з Благодійним фондом «Громада Рівненщини» Благодійний фонд “Громада Рівненщини” керівництвом Олени Хмельник придбали для лікарні 300 л дезрозчину, а також 2 кисневих концентратора. Це саме те, що потрібно! Дезинфекція високого рівня та киснева підтримка COVID-19-пацієнтів із порушеннями дихальної системи, яким життєво важливе це обладнання. Дякуємо Вам за допомогу. Ваша підтримка для нас надзвичайно цінна!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні Віталію Першогубі та представникам мережі АЗС «Олас» ТМ ОЛАС за неодноразову дружню допомогу. Цього разу, за придбані захисні халати для медпрацівників та рідке мило. Елементарні засоби захисту та гігієни, запаси яких, зважаючи на ситуацію, необхідно часто поповнювати. Дякуємо Вам за розуміння, за те, що знаходите можливість підтримувати нас!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні ПП «КТС»(КТС), його директору Михайлу Шматову за придбаний для потреб лікарні концентратор кисню. Це апарат, який використовується для лікування хворих, із порушеннями дихальної системи, і для важкохворих пацієнтів із COVID-19 він дуже необхідний. Дякуємо за розуміння та допомогу! Ваша підтримка для нас дуже цінна!

 

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні фармацевтичній компанії Юрія-Фарм / Yuria-Pharm за подарований нашій лікарні дезинфекційний бокс. Призначений він для знезаражування одягу та відкритих частин тіла медпрацівників, всередині цього боксу обробка здійснюється дезінфікуючим агентом, який не спричинює токсичних реакцій та не пошкоджує одяг. Дуже зручна та проста у користуванні річ, яка значно економить зусилля і час медперсоналу. Вдячні, що Ви турбуєтесь про захист медичних працівників та розумієте наші потреби. Дякуємо за розуміння, допомогу і підтримку!

 

    Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює щиру подяку Олексію Муляренку, представникам компанії  Сталь – М за придбані для потреб персоналу лікарні засоби індивідуального захисту, а саме одноразові ізоляційні халати 496шт. Дякуємо, що з розумінням ставитесь до наших щоденних потреб та знаходите можливість допомогти. Вдячні за Вашу підтримку!

 

    Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює свою вдячність Месніковичу Олегу Трохимовичу та генеральному директору Ельберту Олександру Юрійовичу ТОВ «Селянка ТМ» за придбані для медперсоналу засоби індивідуального захисту – одноразові халати. Дякуємо Вам за соціальну відповідальність, розуміння і підтримку!

 

       Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні Державній екологічній інспекції Поліського округу, а саме в.о начальника Євгенію Медведовському та першому заступнику начальника Сергію Федоренку, які передали для медичних працівників лікарні 100 захисних костюмів. У цій нелегкій боротьбі з конарвірусною інфекцією – захист медиків надважлива умова успішного лікувального процесу. Дякуємо, що цінуєте працю медперсоналу, розумієте наші потреби і підтримуєте! 

 

      Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює свою вдячність представникам компанії РЕНОМЕ, зокрема Гладкевич Надії за придбаний кисневий концентратор – медичний прилад, який допомагає рятувати життя важкохворим пацієнтам. Щиро дякуємо за вашу небайдужість та допомогу! Ваша підтримка для нас дуже цінна!

 

   КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює свою вдячність представникам мережі АЗС «Олас» , зокрема Першогубі Віталію, представникам компанії РЕНОМЕ Гладкевич Надії та Монічу Андрію, а також нашим незмінним помічникам керівництву компанії компанії «Inter-Beton» за придбані для лікарні медичні препарати: 1000 ампул димедролу, 1000 ампул анальгіну та 200 флаконів флоксіуму. Дякуємо, що Ви нас підтримуєте у цей непростий для всіх час. За те, що відчуваєте наші потреби і розділяєте наші труднощі. Це вияв не просто доброти, а й соціальної відповідальності!

 

   Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро вдячні  Роману Курису  та Дмитру Соломчуку за надані засоби індивідуального захисту та, що особливо цінно, – сучасні монітори пацієнта, які необхідні для надання повноцінної допомоги хворим у важкому стані. Дякуємо за вашу небайдужість та підтримку!

 

  Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює свою вдячність ТОВ “ЗАХІД-ТРАНСБУД”, Шакирзяну Віктору Володимировичу за допомогу нашій лікарні – придбання 3-х моніторів пацієнта. Ці медичні прилади надзвичайно важливі у спостереженні за важкими пацієнтами, а враховуючи темпи поширення корона вірусної інфекції таке обладнання дуже важливо мати на своєму озброєнні. Щиро дякуємо за ваше розуміння та підтримку!