КНП «Центральна міська лікарня» РМР щиро дякує!

 

 

Усіх слів вдячності буде замало! Цінуємо кожного! Спасибі, що ви з нами в цей нелегкий час!

 

       Щиро дякуємо за сучасну, нову пральну та сушильну машини, які за власні кошти, для реанімації центральної міської лікарні придбали підприємці Дмитришин Богдан, Федорчук Вадим та Нездюр Олена.
Дякуємо Кроці Ніні Юріївні за благодійну допомогу у вигляді пральної та сушильної машини для відділення інтервенційної радіології(кардіології) та реперфузійної терапії.

 

Колектив урологічного, приймального, інфекційного, реанімаційного відділень вдячні Оксані Поліщук що в цей нелегкий час що ви підтримуєте нас. Дякуємо Вам за допомогу. Зичимо Вам в першу чергу міцного здоров’я і всього найкращого!

 

Щиро дякуємо Вікторії Шинкаренко, Тетяні Панасюк і Ользі Юзвюк та решті команди за засоби індивідуального захисту для наших медпрацівників!

 

Працівники КНП «Центральна міська лікарня» РМР відчувають повсякчас турботу та підтримку небайдужих людей, які з допомогою Укрпошти надсилають засоби медичного призначення.
Спасибі Вам за вашу чуйність: Ющук О.І., Переходько Н.Г., СошоО., Жилінська В., Гоголь Ю., Корнійчук В.П., Кослаюкб К.Г., Гайдук Л.Г., Зенюкова К., Тарасенко І.О., Стахнюк О., Вертелецька Н.В., Войцехівська Н. Л., Ясенчук З.Т., Сиротюк О.Я., Остапович А., Рудик О.Д., Кузьміч О., Телипчук Н.К., Кардаш Я.К., Монастирська І.І., Лаврик І.О., Колесова С.,Шевченко Л., Примак О., Фурманець А., Устова З., Харчук Н.О., Одейчук Ю., Галинбодько О., Маліновська О.Н., Навротюк О.О., Васильчук О.Д., Стрімць, Коваль В.Г., Дашкель І.,Ушлова Н.Д.,Гордійчук В.Л., Перестюк Г., Юсенко Л., Войцович Т., Матвійчук С.Б., Вегера А.О., Капустинська А., Шаповалова С.Г., Заєць Г., Орєхова О., Теслюк В.В., Барашович Н.О., Васильчук Н.,Соленчук, Ридзак Л. В., Отфелчук Д., Бережнюк В., П`ятницька С., Міська Г.О., Галанюк Л.,Озарчук Л., Литвинчук С., Васюк Т., Гриб В., Бриксо Ю.,Скепович А., Пацеток О.,Крук О., Зімбер С., Гавритюк А.В., Федорович І., Лук`янчук Н.О., Павшок Т., Шевчук В.С., Рибачок С., Тютюн, Тгерол О.Л., Приходько, Нідзілева І., Кунікис І.В., Дашкель І.,Чит Ю., Наумчук С.В., Банін Н.Н., Грилич В.

 

Висловлюємо свою вдячність усім ініціативним, небайдужим громадянам, які через карантинні обмеження в цей нелегкий час допомагають медичним працівникам дістатись до роботи. Зокрема, особливо хочемо подякувати Руслану Фаліон – керівнику служби GPS таксі 305, який запропонував безкоштовне довезення до лікарні тих медичних працівників для яких постала проблема із приміським громадським транспортом.

 

Щиро дякуємо фонду Петра Порошенка та компанія ROSHEN за надані захисні костюми для лікарів.

 

Окремо хочемо подякувати просто небайдужим людям, які переймаються ситуацією із поширенням коронавірусної інфекції, співпереживають медпрацівникам і хочуть внести свою посильну лепту допомоги, і передають для персоналу засоби медичного призначення.
Спасибі Вам за вашу чуйність: Самалюк Н. С., Казмірчук О.В., Андрощук Т.П., Зінчук Л.

 

Щиро дякуємо власнику Моквинської паперової фабрики – Фесуну Андрію Вікторовичу за надану допомогу.

 

Щиро дякуємо Боліщуку Назару Дмитровичу генеральному директору «Фабрика кави» SANTORINO за чуйність та підтримку наших медичних працівників. Завдяки Назару Дмитровичу медпрацівники мають змогу в час відпочинку від роботи випити чашку кави для тонусу та бадьорості.

 

Щиро дякуємо голові правління АТ “РІВНЕГАЗ” Дубасу Петру Андрійовичу та усім (!) його працівникам за надану благодійну допомогу.

 

Щиро дякуємо Осіпчуку Юрію Юрійовичу, який виділив кошти у сумі 20 тис. грн. на закупку миючих засобів, засобів гігієни.

 

Не перестаємо дякувати волонтерам, а особливо Олександру Третяку, Анатолію Клімчуку ! Від сьогодні захисними екранами частково забезпечені: Відділення інтервенційоної радіології(кардіології) та реперфузійної терапії, приймальне і кардіологічне відділення №2

 

Щиро дякуємо усім волонтерам, Марині Кузмічовій БО «Серце дітям України» та усім, хто причетний до діяльності цієї команди.

 

Щиро дякуємо Рівненській фабриці нетканих матеріалів, які надали нам допомогу, а саме – захисні маски для медперсоналу.

 

Щиро дякуємо Рівненській філії ТОВ “ПІВНІЧ-ЦЕНТР ЛТД” за наданий 21 комплект багаторазового(!) захисного одягу (комбінезон, бахіли, нарукавники, фартух).

 

Щиро дякуємо православній церкві України Рівненської єпархії, які з благословення Архієпископа Рівненського та Острозького Іларіона передали для наших медпрацівників клініко-діагностичної лабораторії засоби індивідуального захисту – нарукавники (340шт) та фартухи (100 шт.). Їх виготовили прихожани Покровського собору, учні та випускники Недільної школи під керівництвом Мирослави Хоміцької та за сприяння отця Петра Мартинюка.

 

Щиро дякуємо Тимощук Тамарі Ульянівні за подаровані відділенню холодильник та пральну машинку. Дякуємо Вам за підтримку, за те, що відчуваєте наші потреби і цінуєте працю медичного персоналу.

 

Щиро дякуємо компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна за надані 30 упаковок (360 пляшок) води «Бонаква». Дякуємо за вашу участь та турботу!

 

Щиро дякуємо Петру Храбану, який допоміг купити для лікарні пульсоксиметри – прилади для вимірювання рівня сатурації кисню в капілярній крові (оксигенації). Украй важлива нині річ для моніторингу стану пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

 

Щиро дякує Олександру Кучеруку, товариству «АЛЬФА ПАК» за надану допомогу у придбанні миючих засобів, засобів гігієни(паперові рушники, порошки,мило, пакети для сміття). Елементарні речі, які потрібні для підтримки чистоти, але украй важливі для безпеки і комфорту пацієнтів та медперсоналу.

 

Щиро дякуємо ПП Бихалець Юрій Романович за придбаний для потреб відділення холодильник. Дякуємо, що цінуєте працю медперсоналу, розумієте наші потреби і всіляко підтримуєте!

 

Щиро дякуємо Ігорю Хомичу за допомогу у покупці засобів індивідуального захисту – 162 ізоляційні халати з максимальним ступенем захисту. Дякуємо за Вашу підтримку!

 

Щиро дякуємо КНП «Центральна міська лікарня» РМР, колектив інфекційного відділення щиро дякує Валерії Піпченко, «ЛЕО ТРЕЙД» м. Калуш за Вашу чуйність та турботу про наших працівників інфекційного корпусу, які зараз тримають коронавірусну оборону. Компанія «ЛЕО ТРЕЙД» доставила у відділення печиво – смачну підзарядку до чаю. Дякуємо за допомогу!

 

Щиро дякуємо РМР Туровській Людмилі Валентинівні депутати міської ради за благодійну допомогу у розмірі 26 тисяч грн. За ці кошти в інфекційному відділенні було проведено Інтернет мережу з точками Wi-Fi доступу. Дякуємо за Вашу підтримку!

 

Щиро дякуємо Ользі Мельник, ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» заводу за безкоштовно надані ліки – 25 флаконів ковінтину.
Щиро дякуємо Владиці Пімену, отцю Михайлу за надані одноразові маски, засоби для прибирання та гігієни – пральний порошок, білизну.

 

Щиро дякуємо Леончуку Петру Петровичу та Леончуку Руслану Петровичу за надані саджанці квітів, які були висаджені перед поліклінічним корпусом лікарні та розприскувачі для проведення дезінфекції у приміщеннях лікарні.

 

Щиро дякуємо Левчуку Петру Володимировичу, ТОВ «Аверс М» за придбані засоби індивідуального захисту – одноразові халати 248 шт.

 

Щиро дякуємо приватному підприємцю Примачок О. С. за допомогу у вигляді комбінезонів, бахіл, нарукавників.