Семінар для молодих лікарів ортопедів–травматологів від AOTrauma

 

    Одноденний семінар для молодих лікарів ортопедів–травматологів 8 червня відбувся в місті Рівне. Ідейний натхненник та організатор – AOTrauma. Даний захід зібрав представників Херсонської, Миколаївської, Житомирської, Тернопільської, Кам`янець-Подільської, Київської, Івано-Франківської, Закарпатської та ін..областей. Серед викладацько складу, однин із модераторів семінару – Валентин Іванович Нарсія – лікар – хірург-травматолог, завідувач травматологічного відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР, тренер AO Foundatin в Україні, представник нашої лікарні серед доповідачів – лікар-інтерн другого року Володимир Сац. Він і поділився з нами своїми враженнями від участі:
– Ортопеди – травматологи представляли свої клінічні випадки в невеликій доповіді. Кожен виступ завершувався ґрунтовним обговоренням за участю доповідачів, AOTrauma Faculty та слухачів. В такому форматі семінар проходив вперше.
Брати участь у АО семінарах це дуже цікаво та корисно для лікарів травматологів, тому що обговорюються цікаві випадки та найновіші підходи до лікування, перейняті від іноземних колег. В даному семінарі вперше взяв участь у ролі доповідача. А цей досвід найкращий для засвоєння матеріалу та шанс поділитися своїми знаннями. Емоції переповнювали ще від часу підготовки доповіді. 13 молодих лікарів зі всієї України відібрали цікаві випадки для представлення. Кожен з доповідачів та слухачів отримали інформацію про інший підхід до лікування переломів, які зустрічаються в повсякденній практиці.
Атмосфера була дружньою, оскільки ми ділилися знаннями на рівні, а викладачі допомагали знайти найкращий підхід. В такій обстановці легко встановлювати дружні зв’язки з колегами з різних областей та підтримувати цей зв’язок надалі, обмінюватися інформацією.
Хотілось би і надалі брати участь у подібних семінарах, тому бажаю організаторам натхнення та сил для проведення подібних заходів.