До Міжнародного дня захисту дітей

 

   1 червня – у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Саме до цієї дати була приурочена чергова поїздка представників КНП «Центральна міська лікарня» РМР на чолі з головою профспілки та головною медсестрою до підшефного КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» РОР в смт. Олександрія. 
Кожна така поїздка хвилююча. І радісна і сумна. Можливість привезти дітям канцтовари, дещо з одягу, іграшки, солодощі, поговорити з ними, пограти. А вони раді гостям, зустрічають, показують свої малюнки, майданчики, діляться захопленнями. Там де вони зараз – про них дбають, але обставини в яких вони опинились – важке випробування долі. І відбиток на ній залишиться. Та попри все вони мужні. Це читається в їхніх очах. Терплячість, надія і теплі промінці вдячності. Увага і любов – вони такі необхідні … усім, а повсякденні клопоти та метушня поглинають собою, ми забуваємо про те, що живить нас, робить наповненими і додає життєвого «імунітету».

   Заклад опікується дітьми від 3-х до 18 років, батьки яких позбавлені батьківських прав, відібрані, померли або перебувають у складних життєвих обставинах. На момент відвідування у закладі знаходилось 52дитини.