Делегація медичних представників клініко-діагностичних лабораторій Волинської області

 

  10 квітня КНП «Центральна міська лікарня» РМР, а саме клініко-діагностична лабораторія приймала делегацію медичних представників клініко-діагностичних лабораторій з Волинської області. Завідувачка нашою лабораторією Галина Юріївна Луцик разом із лікарем-лаборантом Наталією Олександрівною Роганіною провели для гостей екскурсію, ділячись своїм досвідом впровадження нових технологій, особливостями побудови організаційно-технологічного процесу. Найбільшу зацікавленість, звісно, викликає досвід впровадження лабораторної системи LIMS. Як зазначила Наталія Роганіна:
– Наша клініко-діагностична лабораторія одна з найперших в Рівненській області впровадила лабораторно-інформаційну систему LIMS – це професійне програмне забезпечення, яке призначене для керування лабораторними потоками робіт і документів та забезпечує одержання достовірної інформації про результати випробувань і оптимізацію керування цією інформацією, з метою її використання для прийняття коректних своєчасних медичних, лікувальних рішень».
Безумовно, впровадження нових технологій – складний процес, але це дає вихід на новий рівень якісних та кількісних показників. Що відбувається, насамперед, з думкою про пацієнта.
Далі, за програмою свого візиту в наше місто, представники делегації разом із представниками клініко-діагностичної лабораторії нашої лікарні взяли участь у конференції «Лабораторна діагностика на первинній та вторинній ланці медичної допомоги у світлі реформ МОЗ України», де прицільно обговорювались зазначені питання та сучасне лабораторне обладнання, яке використовується в гематології та дослідженнях системи гемостазу. Також до участі у конференції долучились фахівці Тернопільської та Чернівецької областей.