28.03.2018

 

17-й Міжнародний з’їзд кардіологів «Схід-Захід»

 

    24 березня у Польщі, у місті Белосток відбувся 17- й Міжнародний з’їзд кардіологів «Схід-Захід». Присвячений сучасним досягенням, проблемам кардіології. Відбувся цей з’їзд за підтримки Польського товариства кардіологів, ректора медичного університету, професора Адама Кретовського.
   Захід такого медичного значення не могли залишити без уваги представники центральної міської лікарні, відвідали – головний лікар Кучерук Є.Ф., заступник головного лікаря з медичної частини Королюк Л.Є., завідуюча кадіологією №1 Бурачинська О.Р. та лікар-кардіолог Мовчан Г.Я. На з’їзді була присутня медична громадськість Польщі, Білорусії, України, країн Прибалктики.
   З доповідями виступали провідні професори, представляючи найсучасніші підходи у лікуванні гострого коронарного синдрому з емболізацією сегменту ST. Висвітлювали актуальні проблемні питання ведення хворих до та після оперативних втручань з фібриляцією передсердь, що проходять антикоагулянтну терапію. Також обговорювались питання ведення хворих з вадами серця новими технологіями хірургічного лікування аортальних вад. Піднімались важливі питання реабілітації хворих з серцевою недостатністю.
    Проведення подібних заходів дозволяє бути в курсі найновітнішого, обмінюватись досвідом, новими напрацюваннями, впроваджувати сучасні стандарти надання необхідної допомоги.