28.02.2018

 

   Семінар «Проблема гельмінтозів у сучасному суспільстві»

 

   22 лютого в конференц-залі ресторану «Меланж» було проведено семінар «Проблема гельмінтозів у сучасному суспільстві». На семінар запрошувались терапевти, сімейні лікарі, інфекціоністи. Організатором даного заходу виступив Київський вітамінний завод у співпраці з Обласним інфекційним відділенням для дорослих центральної міської лікарні. З основною доповіддю виступив Дорошенко Сергій Васильович завідувач Обласним інфекційним відділенням для дорослих центральної міської лікарні; представники Київського вітамінного заводу виступили з вітальним словом та провели для медичної громадськості «віртуальну екскурсію» заводом.
   Дорошенком С.В. були наведені статистичні дані поширеності проблеми гельмінтозів в Рівненській області,  Україні та зокрема і у світі. Розглядались прояви даного явища на фоні різноманітних супутніх захворювань, «маскування» гельмінтозу під захворювання іншого порядку, що і спричинює складнощі у лікуванні пацієнтів( бронхіти з астматичним компонентом, алергії). В доповіді були висвітлені дослідження ефективності використання Альбендазолу ( Альдазолу Київський вітамінний завод) при лікуванні гельмінтозів та паразитозів, широкий спектр дії цього препарату та ефективність у використанні в  комбінації з препаратами, що мають сорбційні властивості ( зокрема Біонорм) та антигістамінними препаратами.
   Розглядався досвід застосування Інозину Пранобексу (препарат Новірин) у лікуванні ГРВІ, грипу, герпетичних інфекцій, хронічних захворювань дихальної системи.
   Подібні семінари дозволяють лікарям первинної ланки поглибити свої знання від вузькопрофільних спеціалістів, зокрема інфекціоністів, скористатись їхніми напрацюваннями в певному напрямку, базуватись на їхньому досвіді у схемах лікування; застосовувати широкий спектр діагностичних процедур при виявленні неоднозначних проявів, щоб лікування було ефективним та мало максимально позитивний ефект для пацієнтів.