27.04.2018

 

Зустріч делегатів від Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України
 
    Учора 26 квітня центральну міську лікарню відвідала делегація голів, секретарів рад населених пунктів Рівненщини, представники  Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування  – «Асоціація міст України». Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України виступило ініціатором проведення навчального практикуму на тему: «Новації законодавства в сфері охорони здоров’я. Особливості впровадження медичної реформи в містах та розвиток первинної медицини у сільській місцевості».  В рамках проведення їхнього семінару базою для практичного ознайомлення з новаціями в сфері охорони здоров’я було обрано центральну міську лікарню.
  Адміністрація у свою чергу усіляко сприяла проведенню даного заходу. Делегацію зустрів головний лікар Євген Філімонович Кучерук разом із заступниками Л. Є. Королюк, І. В. Дундюком, Н. М. Тарасюк та головною медсестрою М.К. Болячевець. На зустрічі був також присутній начальник міського Управління охорони здоров’я Віктор Ігорович Іськів.
   Для ефективного ознайомлення з особливостями роботи нашого лікувального закладу заступники головного лікаря з лікувальної та хірургічної роботи Королюк Л.Є. та Дундюк І.В.  проводили екскурсійне ознайомлення двома паралельними групами  продумавши маршрути, щоб гості по-максимуму могли почерпнути  для себе потрібну корисну інформацію, побачити медичне обладнання, укомплектованість. Професійно, доступно надали інформацію по відділеннях лікарні (гості мали змогу побувати майже в усіх відділеннях та почути відповіді на хвилюючі їх питання, оглянути палати, кабінети медичного призначення, сучасне санітарно-технічне оснащення). Відвідали також музей лікарні, де мали змогу зі стендів, фотографій та експонатів наочно побачити з чого усе починалось, як розбудовувалось лікарня, розвивалась, які старанні і талановиті медичні працівники стояли, і стоять зараз на варті здоров’я населення Рівненщини. Сподіваємось представники місцевих рад перейняли для себе частину того досвіду, яким так щедро ділився медперсонал лікарні, і отримали порцію натхнення, щоб кожен на своєму місці міг впроваджувати сучасні стандарти медицини, в рамках нової реформи, для розбудови охорони здоров’я в цілому.