25.04.2018

 

 

За новим досвідом до клініки «Шаріте»

 

    Нещодавно делегація лікарів центральної міської лікарні на чолі із заступником головного лікаря з хірургічної допомоги Ігорем В’ячеславовичем Дундюком повернулась із Німеччини. В рамках робочої поїздки вони відвідали німецьку клініку «Шаріте» в Берліні.
    Візити до цієї медичної установи було здійснено з метою ознайомлення з особливостями організації роботи даного закладу, запозичення позитивного досвіду. Так, як центральна міська лікарня на даному етапі проводить ремонтні роботи та оновлення відділення реанімації та інтенсивної терапії, тривають роботи по встановленню нового ангіографа, то у прагненні впровадження максимальних стандартів, варто запозичувати найкраще. Клініка «Шаріте» в Берліні якраз такий заклад з якого варто брати приклад багатьом медичним установам. Звісно до таких висот ще прагнути та прагнути. Однак…
«Шаріте» є найбільшою університетською клінікою Європи. Максимальний об’єм лікувального забезпечення покриває весь спектр сучасної медицини і може запропонувати лікування практично будь-якого діагнозу.
    Дана клініка має ряд філіалів по усьому Берліну. Тут працює більше 100 клінік та інститутів. 17 центрів «Шаріте» використовують весь медичний досвід для лікування хвороб, які найбільш поширені у світі. Завдяки тісним зв’язкам з науково-дослідницькою діяльністю університетів, де працюють 3700 вчених і 220 професорів, пацієнти отримують лікування на базі останніх наукових досягнень. Більше половини німецьких стипендіатів Нобелівської премії по медицині працює в цій клініці.