11.05.2018

 

На шляху до милосердя, добра і любові

 

       Сьогодні, 11 травня, напередодні професійного свята медичних сестер, у міській лікарні освятили невелику капличку. Вона знаходиться на території приймального відділення на першому поверсі. Створено її за клопотанням релігійної громади Свято-Преображенської парафії Рівненської єпархії УПЦ Київського патріархату, за активного сприяння отця Ростислава Павелко. А освятити її приїхав сам владика Іларіон зі своїми помічниками. Долучитись до спільного богослужіння прийшов медперсонал лікарні та пацієнти відділень.
Владика Іларіон, після освячення,звернувся до присутніх зі словами:
– людина, яка знаходиться в мирі з Богом, їй легше знаходитись у мирі з іншими людьми, і вона відчуває себе здоровішою. Гарне ставлення один до одного, шанування, доброта, милосердя – це те, що наближає нас до Бога. Ми створені по його образу і подобі. Хоч ми й живемо в непростий час – треба мати мир у серці, любов, надію… Інколи ми можемо бути свідками того, що люди,які мають важкі хвороби або навіть невиліковні, знаходячи істинну віру в серці, отримують чудо зцілення, полегшення у хворобі…
«За жертовність та любов до України» – такою медаллю був нагороджений головний лікар – Євген Кучерук. Також владика вручив Благословенну грамоту Приварському А.С. голові профспілкового комітету лікарні « В знак благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та розбудови Свято-Преображенської парафії». Він підкреслив, що «… нагороди – то лише видимий знак нашої любові та поваги до Вас».
Євген Філімонович подякував усім, і висловив сподівання, що тепер потрапляючи у лікарню, хворі, яким так необхідна підтримка, надія, віра у краще, матимуть змогу відновити душевну гармонію, і саме найголовніше – швидше одужуватимуть.
Отець Ростислав, який опікуватиметься капличкою, звернув увагу, що її двері відкриті для людей різних конфесій та вірувань, маючи духовну потребу, можна в будь-який молитись, ставити свічки, пити свячену воду.
Сподіваємось, що відкриття такого острівця духовності благодатно вплине, як на пацієнтів, так і на медперсонал, і утвердить 
на шляху милосердя, добра і любові!