10.05.2018

 

Оновлене терапевтичне відділення№1 відкриває двері для своїх пацієнтів

 

10 травня Рівненська центральна міська лікарня офіційно відкрила після ремонту терапевтичне відділення №1. З приводу даної події лікарню відвідали численні високошановні гості. На відкриття завітали: міський голова Володимир Хомко, секретар міської ради, заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник міського Управління охорони здоров’я Віктор Іськів, депутати міськради, спонсори. Адміністраціялікарні разом із медперсоналом відділення провели для гостей екскурсію кабінетами та палатами .
Світлі палати, коридори блищать викладеною сучасною плиткою, підсвітка зі стін, підвісна стеля у холі, приміщення для прийому їжі пацієнтами, в грецькому стилі з колонами, медсестринський пост сучасно оздоблений. Зроблено усе естетично, якісно та гарно. Відділення сяє чистотою, відчувається комфорт. «Приємно лікувати, де світло і чисто» – зауважила завідувачка відділенням Зінаїда Дмитрівна. Такі позитивні зміни відбулись завдяки спільним зусиллям, допомозі і спонсорів, і міської адміністрації, адміністрації лікарні. Колектив відділення висловив подяку спонсорам та усім, хто був причетним до оновлення, чиїми зусиллями відділення зробило крок вперед, піднялось до європейських стандартів комфорту та лікування.
Терапевтичне відділення№1 функціонує на 45 ліжок, з яких 10 призначені для лікування хворих пульмонологічного профілю.
У відділенні працює дружній колектив. З 2002 року його очолює Зінаїда Дмитрівна Варварук – лікар терапевт вищої кваліфікації. За роботу середнього та молодшого медичного персоналу відповідає старша медсестра Віра Павлівна Бахірева.
На стаціонарне лікування у відділення приймаються пацієнти з недугами нирок, суглобів, крові, системними захворюваннями, цукровим діабетом, отруєннями різної етіології тощо. Відділення оснащено системою постійної подачі кисню для пацієнтів з дихальною недостатністю. А з 1-го березня 2017 року функціонує палата постійного динамічного спостереження за станом пацієнтів з бронхопульмональними захворюваннями та цілодобового моніторингу показників сатурації крові.
З лікувальною метою використовуються новітні методики і сучасні медикаментозні засоби, а також такі допоміжні методи, як небулайзерна, лазерна,мікрохвильова, КВЧ-1 рефлексотерапія, гемосорбція, плазмафорез, масаж та інше.