10.01.2018

Різдвяні коляди від ансамблю «Оберіг»

    9-10 січня ансамбль «Оберіг»  Центральної міської лікарні, влаштував  для усіх справжнє свято, справжні Різдвяні коляди. Ансамбль у складі 17 чоловік  у традиційно українському фольклорному стилі, зі спеціально підготовленим  репертуаром, завітали у кожне відділення лікарні та привітали колектив працівників лікарні, пацієнтів, відвідувачів з великим християнським святом – Різдвом Христовим. Побажали, звісно, здоров’я, миру, радості, добробуту, Божого благословення. З вдячністю та сльозами на очах зустрічали їх пацієнти  не тільки нашої лікарні, а й хворі медичного центру Реавіта (центр реабілітації після інсульту), пацієнти, учасники АТО, що лікуються у Рівненському військовому госпіталі. Також весела колядка від колективу «Оберіг» пролунала і у поліклініці №2 та редакції газети «Медичний вісник».
    Усюди зустрічали радо, адже вони разом з піснями дарували частинку доброго, світлого. А саме цього так не вистачає людям: доброти, турботи, душевності щирості та віри в краще життя.
    Колектив ансамблю згуртований, «успіваний», але відрадно, що віднедавна до нього влилася «свіжа кров» – талановита молодь. І  їм є на кого рівнятися, в колективі є дві солістки, які співають, тільки уявіть, уже 40 років: Марія Євстафіївна Донська (бібліотекар лікарні) та Галина Іванівна Колдун (процедурна медсестра отоларингологічного відділення). Керівник фольклорного гурту – Тетяна Васечко.