01.02.2018

Підсумки 2017 року
    Учора 1 лютого у конференц-залі центральної міської лікарні підбивались підсумки по роботі лікарні у 2017 році. На заході окрім завідуючих та старших медичних сестер був присутній начальник Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, голова комісії з питань охорони здоров’я Юрій Осіпчук та колишній головний лікар (у 1974-1992 роках) Петро Іванович Макарчук.
    Юрій Осіпчук подякував медикам за позитивні зміни в охороні здоров’я, за розвиток лікувальної справи і побажав усім здоров’я і віри у свою роботу. Також започаткувалась нова традиція: в стінах конференц-залу вперше пролунав гімн центральної міської лікарні, заспіваний ансамблем «Оберіг», медичним колективом. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять медичних працівників, яких не стало 2017 року.
    Головний лікар Євген Філімонович Кучерук представив медичній громадськості основні показники роботи центральної міської лікарні. Поділився досягненнями та труднощами роботи у 2017 році та подякував колегам за плідну роботу. Приводом для гордості головного лікаря є те, що серед лікарського складу – 9 чоловік кандидати медичних наук; більш як 100 лікарів прийняли участь у конференціях різних рівнів; 32 лікаря узяли участь в конференціях європейського та світового рівня; 8 осіб стажувалось за кордоном. Відмічено, що за минулий рік зроблено 3780 операцій, що у 1,4% більше ніж у 2016 році; відділенням функціональної діагностики було проведено – 5085 ендоскопічних маніпуляцій, діагностичних ендоскопій – 1923; рентгенологічним відділенням було зроблено – 64219 рентгенограм, з них виявлено 45 випадків туберкульозу; рентгено-хірургічним блоком було проведено 246 стентувань, 589 коронарографій; травмпунктом було прийнято – 11450 громадян; усього лікарнею проліковано майже 20 тис. хворих. Серед досягнень у роботі минулого відзначено: відкриття після капітального ремонту терапевтичного відділення№2, ремонт архіву №3, ремонт палат у кардіології №3, ремонт палат в ортопедії, переходу соматичного відділення/посту; закупка сучасного дороговартісного ангіографа та відкриття на базі кардіології №1 відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії з палатами інтенсивної терапії на 10 ліжок. Разом з тим, залишаються проблеми експлуатації старого обладнання, яке потребує ремонту; проблеми виписки пацієнтів із стаціонару додому, особливо з відділення судинної неврології; проблема придбання необхідних медикаментів. Перспективами ж на 2018 рік було намічено наступне:
– перетворення закладу охорони здоров’я з бюджетної установи в комерційне неприбуткове підприємство;
– створення інформаційно-аналітичного відділу;
– організація повноцінної роботи відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії;
– продовження надання невідкладної медичної допомоги населенню міста.