25.02.2016

 

 

Візит головного позаштатного спеціаліста МОЗ України із спеціальності “Інфекційні хвороби” Голубовської Ольги Анатоліївни.

25 лютого 2016р. здійснювався моніторинговий візит в Рівненську область головного позаштатного спеціаліста МОЗ України із спеціальності «Інфекційні хвороби», професора,доктора медичних наук, зав. кафедрою «Інфекційних хвороб» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Голубовської Ольги Анатоліївни та президента по захисту прав пацієнтів України Сердюка Віктора Григоровича. В плані візиту відбулася перевірка обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру. Робота обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру оцінена добре. На диспаесерному обліку в Рівненському оьласному лікувально-діагностичному гепатологічному центрі перебуває 4900 пацієнтів з хронічним вірусним гепатитом В і С.

IMG_0240

За 2015 рік була надана стаціонарна допомога 535 пацієнтам, із них сільські жителі – 270 (50,9%). Медична допомога надавалася хворим з урахуванням етіологічного фактора, що складає понад 97%. Лікування проводиться згідно затверджених протоколів по лікуваню хронічних вірусних гепатитів. В поліклінічних умовах консультацію отримали 6471 пацієнт.

DSC_0028

Виконання завдань Державної цільової соціальної програми профілактики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року, виконується в рамках затвердженого наказу Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА. Лікування призначається комісією, з участю громадського представника. Згідно програми безкоштовне лікування отримали 76 пацієнтів з хронічним гепатитом С і В.

DSC_0016

Після перевірки був проведено пресконференцію, представниками засобів масової інформації, проведений прямий ефір на Рівненському державному телебаченні. Після цього прочитана лекція для лікарів-інфекціоністів районів та лікарів ЦМЛ на тему: «Лікування хронічних вірусних гепатитів» та «Грип».

DSC_0025

Комісією було визнано, що Рівненський обласний лікувально-діагностичний гепатологічний центр працює з перевантаженням, що є необхідністю розширення гепатологічного центру, як для надання стаціонарної так і для консультативно-поліклінічної допомоги.

 

.