“Щирі співчуття”

   
      01 січня 2019 року на 87 році життя перестало битися серце Пінчука Данила Миколайовича. 
Це лікар, який багато років працював у центральній міській лікарні. За роки роботи зарекомендував себе як чуйний, співчутливий колега та лікар.Чесно та добросовісно виконував свою роботу. Користувався заслуженим авторитетом у колективі та хорошими відгуками пацієнтів. З настанням пенсійного віку вийшов на заслужений відпочинок. Колектив лікарні часто відвідував Данила Миколайовича. Це були гарні тихі бесіди та спогади про життя лікарні.
Колектив лікарні сумує з приводу смерті Данила Миколайовича та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного. Вічна пам`ять.

Колектив центральної міської лікарні м. Рівне висловлює глибоке співчуття молодшій медичній сестрі кардіологічного відділення №1 Ромчук Олені Євгенівні з приводу тяжкої втрати – трагічної смерті чоловіка.


Колектив центральної міської лікарні м. Рівне висловлює глибоке співчуття молодшій медичній сестрі приймального відділення Голубєвій Оксані Вікторівні з приводу тяжкої втрати – трагічної смерті  чоловіка Сергія в зоні АТО


Колектив центральної міської лікарня сумує з приводу смерті  колишньої медсестри урологічного відділення Юркової Анастасії Павлівни.   Ця жінка чесно та добросовісно відпрацювала  на посаді медсестри біля 50 років.  Анастасія Павлівна  була ветераном ВВВ, вона пройшла війну на передовій. На її рахунку не одне врятоване життя. На 95 році життя  Анастасія Павлівна відійшла у майбуття. Співробітники лікарні висловлюють співчуття рідним та близьким покійної.


Колектив центральної міської лікарні м. Рівне висловлює   глибокі співчуття молодшій медичній сестрі – буфетниці урологічного відділення Букаті Лесі Олександрівні з приводу тяжкої втрати, смерті матері Яблоцької Ганни Степанівни


Колектив центральної міської лікарні сумує з приводу передчасної смерті молодшої медичної сестри травматологічного відділення поліклініки №1 Сидорчик Світлани Адамівни і висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійної


Колектив центральної міської лікарні м. Рівне висловлює   глибокі співчуття інспектору відділу кадрів Коваль Людмилі Богданівні з приводу тяжкої втрати – смерті   батька.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.


13 лютого 2016 року пішов з життя ветеран праці, ветеран Великої Вітчизняної війни, кваліфікований лікар-ортопед-травматолог, хороша чуйна людина – Дейнека Юрій Степанович, який віддав лікарні більше 45 років відданої праці Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


.