“Різне”

 


06-07.10.16 Сестри медичні процедурних кабінетів лікарні приймають участь в Ш Міжнародному конгресі з інфузійної терапії і в м.Києві


05-07.10.2016 лікаря-ортопеди-травматологи ЦМЛ взяли участь у 17 з’їзді ортопедів-травматологів України в м.Києві


08 серпня 2016 на базі центральної міської лікарні була проведена науково-практична конференція на тему «Діагностика, сучасні методи лікування раку передміхурової залози» з участю лікарів-урологів міста. Виступив з доповіддю кандидат медичних наук лікар-уролог Стаховський Олександр Едуардович.


 На базі центральної міської лікарні проходять курси іноземних мов для співробітників лікарні в позаробочий час. 30.06.2016 р група співробітників лікарні в складі:

Скорейко Сергій Михайлович – лікар-хірург
Веремчук Олександр Якович – лікар-ендоскопіст
Харитонюк Жанна Олександрівна – лікар-лаборант
Заєць Світлана Гнатівна– сестра медична ВЕУФД
Коваль Людмила Богданівна – інспектор відділу кадрів

Успішно закінчили перший курс німецької мови. Отримали ліцензовані сертифікати А1. Щиро дякуємо викладачу ПП «Успіх» Олександрі Клочек за плідне навчання наших співробітників.


На базі обласного центру артрології та відновного лікування центральної міської лікарні з 06.06.2016 проходять стажування на робочому місці лікарі ТОВ «Медичний центр «Інтермед» м.Харкова.


01-05 червня 2016 р. на запрошення директора Деегенбергклінік Петера Дега м.Бад Кіссіген (Німеччина) дану клініку відвідали керівники центральної міської лікарні Кучерук Євген Филимонович та заступник головного лікаря Королюк Лілія Євгенівна з метою обміну досвідом та для отримання гуманітарної допомоги для потреб лікарні.


Лікар-отоларинголог Соколовський Володимир Васильович відвідав традиційну науково-практичну конференцію Українського наукового медичного товариства отоларингологів в м.Одеса з 14 по 18.05.16р.


Лікар-офтальмолог Горєлова Наталія Германівна відвідала науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Філатовські читання» 2016» в м.Одеса з 18 по 21.05.16р.


Завідуюча кардіологічним відділенням №3 Матвійчук Алла Василівна та завідуючий кардіологічним відділенням №2 Сірко Василь Андрійович відвідали науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми артеріальної гіпертензії» в м.Дніпропетровську з 25.05.16р. по 27.05.16р.


25 травня 2016 р День кадрового працівника. Щиро вітаємо колектив відділу кадрів центральної міської лікарні:

Тарасюк Наталію Миколаївну – начальника відділ43у кадрів
Моцнюк Надію Анатоліївну – старшого інспектора відділу кадрів
Мельник Анну Федорівну – діловода
Дарменко Катерину Миколаївну – інспектора відділу кадрів
Стихун Тетяну Олександрівну – інспектора відділ кадрів
Коваль Людмилу Богданівну – інспектора відділу кадрів.

Міцного здоров’я, успіхів в особистому житті, наснаги та повної віддачі у нелегкій праці.


З 22 квітня приступив до роботи після служби в АТО лікар-патологоанатом Ганжа Олексій Віталійович.


З 08 квітня 2016 р приступив до роботи після служби в АТО лікар-анестезіолог Рибак Олег Васильович.


З 1971 року трудиться в центральній міській лікарні на посаді старшої медсестри відділення гнійної хірургії Балабко Леся Мефодіївна. За період роботи зарекомендувала себе як спеціаліст високої майстерності. Грамотна, ініціативна. Чуйна та уважна до колег та пацієнтів. Бездоганно виконує свою роботу, за що неодноразово отримувала слова вдячності т, подяки та премії. Передає свої знання та набутий досвід роботи молодим колегам, являється наставником молоді. Користується заслуженим авторитетом в колективі. Їй притаманні чесність, чуйність, доброта, відповідальність, вірність професійному обов’язку, співучасть у долі інших. Низький уклін Вам. Шановна Леся Мефодіївна, за добросовісну багаторічну працю. 16 квітня 2016 року Балабко Леся Мефодіївна вийшла на заслужений відпочинок. За бездоганну працю нагороджена подякою та премією.


 На базі КЗ «Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» проводяться виїзні тематичні курси Харківської медичної академії післядипломної освіти.


Відділення ЦМЛ проводять підготовку   закріплених територій до зустрічі Великодня.


  26 лютого 2016 в центральну міську лікарню надійшла гуманітарна допомога від фонду «Рідне Полісся».


Голова профспілки центральної міської лікарні Приварський Анатолій   Степанович відвідав засідання президії Рівненської обласної організації профспілки охорони здоров’я України, яке відбулось11 лютого 2016 року.


Розпочались курси підвищення кваліфікації середніх медичних працівників на базі Рівненського базового медичного коледжу.


На базі центральної міської лікарні м.Рівне проходять виробничу практику студенти медичних коледжів області.