Подяки від пацієнтів


Подяка усьому персоналу терапевтичному відділенні №1. «Кожна людина знаходиться на своєму місці, виконує свої обов’язки з повною віддачею. Окрема подяка працівникам буфету, турбуються, щоб пацієнти не залишились голодними Дякую вам усім. Ви дійсно справжня команда!»
Пацієнт Нікітюк С.В. (06.12.2018)

Щира подяка медсестрі фізіотерапевтичного відділення Радюк Надії Євгенівні за добре ставлення до хворих.
Від Вознюк М.І.(04.12.2018)

Подяка  персоналу відділення терапії №1, особливо Ігнатюк Т.Й., Гаврилюк В.Г., черговим медсестрам Тарасюк В.Ф., Калинчук Н.Н., Ситник О.В., Харчук Н., Колесник В.П.
Від пацієнтів Колесник В.П, Павлюк Н.Н. (04.12.2018)

Шановний колектив терапевтичного відділення №1, висловлюю Вам щиру подяку за чудові умови лікування, за піклування, порядок і гарні умови у Вашому відділенні, за хороше харчування. Особлива подяка Ігнатюк Тамарі Йосипівні.
Мірошник Г.П. (04.12.2018)

Щира подяка колективу судинної неврології, особливо лікарю Шмігач М.Я.
Від пацієнта Лисак  О.І. (03.12.2018)

Від щирого  серця висловлюємо свою подяку та повагу усьому медичному персоналу терапевтичного відділення №2, за чуйність та увагу, високе медичне обслуговування.
З повагою пацієнти: Мошковський Г.М., Пелешок Ю.Є., Музичко В.В., Кривець В.М. (03.12.2018)

Щира подяка персоналу терапії №1, особливо лікарю Гаврилюк В.Г., медсестрам Харчук І.В., Марисюк І.С.,Ситник О.В.,Солончук С.В., Ромащук С.А.
Чубай С.В. (30.11.2018)

Щира подяка персоналу кардіологічного відділення №2 , особливо лікарю Дацуну О.А., старшій медсестрі Васечко Т.І., процедурній медсестрі Артемчук Н.Т.
З повагою Рекуменко Є.Т. (01.11.2018)

«…Висловлюю щиру подяку Дундюку Ігорю В’ячеславовичу лікуючому хірургу відділення планової хірургії , що врятував мені життя, в якого золоті руки, кожну вільну хвилину він навідує своїх пацієнтів. Людина має медичне покликання, ставить хворих на ноги! Також хочеться відмітити лікаря-інтерна Чевелюка Олександра Вікторовича  – молодий енергійний, ввічливий, на любе запитання з медицини має відповідь. Окрема подяка Охмаку Андрію Васильовичу.  Глибока вдячність молодшим медичним сестрам: Галині Семенюк, Ніколайчук Ользі».
Орлова Марія Антонівна (30.10.2018)

«Від щирого серця хочу подякувати медперсоналу відділення планової хірургії за добросовісну та кваліфіковану працю, за чуйне ставлення до хворих. Сердечна подяка лікарю від Бога Васкулу Дмитру Михайловичу за терпіння, чуйність, готовність завжди допомогти. Старшій медичній сестрі Прокопчук Інні Миколаївні за добре серце, відповідальність та щирість. Окрема подяка сестрі-господині відділення Антоніні Павлівні.
Лесюк Марія Дмитрівна (29.10.2018)

«Висловлюю щиру подяку усьому медичному персоналу нейрохірургічного відділення, особливо лікуючому лікарю Демчуку Віктору Дмитровичу, завідувачу Тимощуку Миколі Григоровичу, старші медсестрі – Леонюк В.М. медичним сестрам Коновалюк Н.М., , Білецькій О.В., Нідзельській А.М., Прокопчук Т.Є
Хмарук А.М. (25.10.2018)

«Хочу висловити подяку лікарю травматологу Невгадовському, медсестрі Конончук І.В., Гоч Р.С. за лікування та добросовісне відношення до своїх обов’язків, за підтримку хворих. Зустріти хворого доброзичливо – це також велике значення має для хворого»
Пацієнтка Панчук Т.Ю. (22.10.2018)

Подяка Аллі Василівні Матвійчук та усьому медичному персоналу кардіології №3 «…за професіоналізм, повагу до хворих,вміння налагодити контакт із хворими»
Пацієнтка Грудакова Т.Й.

«Хочу висловити щиру подяку працівнику фізіотерапевтичного відділення, лікарю-масажисту Єрофєєву Віталію Володимировичу. Це людина із золотими руками і добрим серцем, прекрасний фахівець та майстер свого діла. Він завжди ставиться з повагою та розумінням і має індивідуальний підхід до кожного свого пацієнта. З відповідальністю та відданістю ставиться до своєї справи…»
З повагою Ядрова Т.І.(19.10.18)

«Подяка працівникам фізкабінету №69 ЛФК за хороше ставлення та професійне надання допомоги і підбір правильних фізичних навантажень, що сприяє покращенню мого самопочуття»
Пацінтка Солтис Л.І. (18.10.2018)

«…Подяка лікарям хірургам особливо Ігнацевичу І.Ф. – завідуючому гнійно-септичної хірургії, Паш Р.М, Мислінчуку П.А, Луцуку В.В, Лесю В.М., а також медсестрам каб. 52 Нурієвій І.П., Яцук О.В., які доброзичливі і професійні»
Пацієнтка Медведєва Л.М.

«Хочу висловити щиру подяку лікарю-анастезіологу Слесеренко Тетяні Миколаївні, яка 4.10.2018 року врятувала мені життя. .. Я впала на базарі, у мене зупинилось серце, лікар Слесеренко на той час проходила повз ..і надавала мені допомогу до приїзду швидкої допомоги. Дякуючи Богу і високій кваліфікації лікаря, я залишилась живою. Від щирого серця хочу подякувати таким лікарям як Тетяна Миколаївна і побажати їй міцного здоров’я, благополуччя, кар’єрного зросту!»
Гуріна Валентина Василівна (08.10.2018)

Щира подяка завідувачці офтальмологічного Пасічник Г.М., лікуючому лікарю Данилець Л.І. за розуміння проблем хворого, увагу, толерантне ставлення і високий рівень фахової компетентності щодо необхідного лікування. Подяка медичним сестрам: Ващук Т.В.,Камінська Н.О, Копасовій О.П, Капустінській І.А., молодшим медичним сестрам Стовпняк Є.Л., Радченко Л.М., Лєсєвій Н.М.

Щира подяка персоналу та завідувачці офтальмологічним відділенням Пасічник Галині Михайлівні, а також старшій медсестрі Домбровській Любові Іванівні за чітку злагоджену роботу, професіоналізм, чуйність, увагу.
Пацієнтки: Залінська Ж.П.,Мамчиць Л.Ф.,Панасюк Т.С., Безкоровайна С.Є.

Щира подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Остапенко Р.А.«…За чуйне ставлення, за подаровану нам надію, що зможемо ходити, повернуте нам здоров’я… за турботу».
Від пацієнтів Камінської С.В.,Андреюк Г.Г.,Перевознюк Н.С. (21.09.2018)

      Подяка усьому колективу фізіотерапевтичного відділення, особливо Смірновій Євгенії Вікторівні, Гудимі Аллі Ярославівні, Кроль Інні, Сосюк Тетяні, Машаненковій Валерії, Горчак Ірині, Геращенко Руслані, Вєльській Антоніні, Римпчук Валентині, Скок Ользі Ярославівні, Остапчук Юлії Іванівні.
Від пацієнтки Величко В.М. (07.09.2018)

Щира подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, Мазуренко Олегу Євгеновичу «…За професіоналізм, відповідальність та чуйність».
Від пацієнтів Федорчук Л.І., Радчик Д.В., Супаркова М.М. (10.09.2018)

Подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, «Вдячні усьому персоналу, включаючи буфетниць…»
Від пацієнтів Чумак Л., Крутій Г. (10.09.2018)

«Щира подяка лікарям каб.4  Невгадовськой О.В., медсестрі Литвин В.А. … за увагу, добре лікування та хороше ставлення»
Від пацієнтки Сімчук В.Н. (10.09.2018)

Подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, Дячук Лідії Іванівні «…В теплій атмосфері, яку створюють ці інтелігентні висококваліфіковані лікарі, –  легше боротися з хворобою. Середній і молодший медперсонал працює чітко, злагоджено, уважно і з пошаною ставиться до хворих, у відділенні чисто, хворих гарно годують… Від щирого серця бажаєм здоров’я і плідних років праці нашим рятівникам !» 
Від пацієнток Гринчук О.В., Василець М.В., Якимчук М.І.

Подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо Дячук Лідії Іванівні «…за теплоту прийому та чудове ставлення до хворих…»
Від пацієнтки Альони (06.09.2018)

«Щиро вдячні за турботу, людяність, увагу усьому медичному персоналу ортопедичного відділення. Особливо вдячні лікарю Мазуренко Олегу Євгеновичу та Остапенко Роману Анатолійовичу за золоті руки, високий професіоналізм і щире ставлення до нас хворих…»
Від пацієнток: Радовенчик Л.О., Левчук Н.В., Перевознік Н.С. (06.09.2018)

Щира подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, Дячук Лідії Іванівні «…за чуйні і добрі серця. Окрема вдячність за сприяння в реабілітації, за турботу і доброзичливість працівниці їдальні Афоніч Людмилі, медичним сестрам Тетяні Козлюк та Ользі Пшеничній… санітаркам Новосилецькій Галині, Оверчук Антоніні за теплоту і сердечність»
Від пацієнтки Скиданюк І. (01.09.2018)

Висловлюємо щиру вдячність голові Християнської Медичної Асоціації Галині Гусар за допомогу нейрохірургічному відділенню центральної міської лікарні від Hunan Bridge. Цінуємо постійну співпрацю з Вами, допомогу та підтримку центральної міської лікарні.

   Завдяки цій співпраці реанімація нейрохірургічного відділення отримала сучасні спеціальні багатофункціональні ліжка, які дуже необхідні для лікування важкохворих пацієнтів.


«Щира вдячність медпрацівнику фізіотерапевтичного відділення масажисту Кравчуку Миколі Васильовичу за професіоналізм, доброзичливість, увагу».
Пацієнтка Камінська С.Б. (29.08.2018).

Подяка колективу фізіотерапевтичного відділення, особливо медсестрі з ЛФК  Скок Ользі Ярославівні «…добросовісно виконує свою роботу, дуже турботлива, не байдужа до чужої біди, надихає людину на швидше одужання..»
Від пацієнтки Величко В.М., (23.08.2018)

Особлива вдячність колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу «…за організацію такого чудового висококваліфікованого колективу, за зразковий порядок і дисципліну, за професійність і лояльність до людей. Особливо дякуєм його послідовникам, які на високому рівні виконують свою справу. Це лікар Дячук Лідія Іванівна, Деяк Олександр Миронович за їхні чуйні серця та розуміння і терпіння до хворих.»
Від пацієнтів Циплінської О.З., Ємельянової О.О., Віннічук Л.К., Колесник Л.В. (22.08.2018)

Щира вдячність працівникам нейрохірургічного відділення. «Висловлюю безмежну вдячність і найщиріші слова подяки Підлісному Сергію Степановичу за надзвичайну людяність, терпіння і звісно високого рівня професійну майстерність, котрий не просто виконує свою роботу, а віддається обраній справі сповна». Ще слова вдячності медбрату Босику Роману Станіславовичу, Харчуку Дмитру Миколайовичу, Самуйло Тетяні Миколаївні, Мартинюк Тетяні Євгенівні, Гончарук Лесі Миколаївні, Твердохліб Вікторії.
Пацієнти Гуда В.П., Зубкевич Н.В., Швая С.В., Свиридюк В.В. (22.08.2018).

Щира вдячність колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу «…колектив під його керівництвом працює грамотно, чітко, злагоджено. Дякуємо усім за тепле відношення до хворих, за професіоналізм, чуйність, доброту.»
Від пацієнтів Дейнеко Л.М., Лук’янчук З.О., Ковальчук А.Я. (21.08.2018)

Щира подяка персоналу інфекційного відділення для дорослих, а особливо його завідуючій Максимчук Галині Володимирівні «… за чуйне ставлення, вдало підібране лікування, за високий професіоналізм… А ще вона хороший керівник… до неї з повагою ставляться медсестри і санітарки. Чудові люди».
Від пацієнтки Климець Н.В. (19.08.2018)

«Хочу висловити слова щирої подяки хірургу ургентної хірургії Хмилецькому Віталію Олександровичу, який рік тому врятував мені життя, провівши дуже складну операцію. І після того продовжує надавати консультації та підтримку».
Пацієнт Лотюк Л.Т.

Щира подяка персоналу відділення судинної неврології, а особливо Лесі Володимирівні Нестеренко «…щиро дякую Вам за ваше лікування, за ваше добре і щире серце, турботу, знання і терпіння, за моральну підтримку».
З повагою Гарасюк В.М. (18.08.2018)

Щира подяка від пацієнтів відділення планової хірургії завідуючому Васкулу Дмитру Михайловичу, усьому персоналу, і особливо колективу хірургів:
Дундюку Ігорю В’ячеславовичу, Луцюку Віктору Володимировичу, Данильчуку Олександру Михайловичу, Кузьменко Ігорю Сергійовичу та лікарю анестезіологу Пірог Віктору Володимировичу «…за їх професіоналізм, відповідальне та сумлінне ставлення до своєї роботи, чуйне й уважне відношення до пацієнтів. Окремі слова подяки молодшому та середньому персоналу відділення, за хороший догляд за хворими, за позитивний настрій, за те, що в будь-яку хвилину дня і ночі готові прийти на допомогу».
Вдячні пацієнтки: Тимченко Т.А., Колядич В.С., Подорожна З.Є., Голубош К.Є. (17.08.2018)

«Щирі слова вдячності та шани хочу адресувати всім працівникам інфекційного відділення для дорослих. Особливі слова подяки моєму лікуючому лікарю Максимчук Галині Володимирівні за правильний та вчасно встановлений діагноз, за ефективне лікування та нормальне ставлення до хворих. Це лікар від Бога. Крім того вона добра, привітна, щира та хвилюється за кожного свого пацієнта…»
Від пацієнтки Зими О.І. (17.08.2018)

Щира подяка медичному персоналу інфекційного відділення для дорослих, а особливо його завідуючій та  лікуючому лікарю Максимчук Галині Володимирівні «… уважна, терпляча, особисто по кілька разів на день заходить до палати та координує весь процес лікування. Завдяки таким лікарям світ стає добрішим».
Від пацієнтки Богданець І.В. (17.08.2018)

   Щира подяка колективу кардіологічного відділення №3, старшій медсестрі Лук’янчук Людмилі Володимирівні. «…Отдельная благодарность и сердечное спасибо заведующей отделением Алле Васильевне за её профессиональное мастерство как доктора, душевное, человеческое отношение к больным и конечно за организацию и порядок в отделении. Длительный период своей жизни я имел возможность и лечился за границей, убежден, что профессиональный уровень докторов и среднего мед. персонала у вас не хуже, а я убежден в разы… приятнее. Сердечное всем спасибо. Здоровым здоров’я, больным выздоровления».
Від пацієнта Стаін В.Г.(16.08.2018)

«Хочу винести подяку усьому персоналу кардіологічного відділення №3, особливо завідувачці – Аллі Василівні Матвійчук, старшій медсестрі Лук’янчук Людмилі Володимирівні за дбайливе і чуйне ставлення до хворих, професіоналізм. Ми хворі мріємо про таке відношення до хворих, коли хворіємо. У цьому відділенні моя мрія здійснилась наяву і це звичайно заслуга завідуючої відділенням і її вмінням керувати медперсоналом».
З повагою Буняк Л.М. (14.08.2-18)

«Висловлюю подяку Геращенко Руслані Григорівні (каб.71 фізіотерапевтичного відділення). Дякую Вам за ваш професіоналізм, відданість роботі, а особливо за терпіння, уважність до пацієнтів. Бажаю Вам наснаги, натхнення в роботі, міцного здоров’я та Божого благословення».
З вдячністю та повагою пацієнт Дячук Н.В. (14.08.2018)

Подяка колективу денного стаціонару неврологічно-соматичного профілю, особливо завідуючому Вашенюку Олександру Леонтійовичу. «…Щиро дякую прекрасному складу медичних сестер, які разом з хворими переживають, заспокоюють і вселяють надію на одужання… Також хочу згадати добрим словом весь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою..»
Від пацієнтів Полюхович В.В., Дем`янчук В.І. (02.08.2018)

Щира подяка колективу терапевтично відділення №1  лікуючому лікарю Бичковій Аллі Миколаївні «… Прекрасна людина, високопрофесійний лікар, завжди усміхнена, уважна, відповідальна, добра, знає свою роботу».
Від пацієнтки Петусової Н.М. (12.07.2018)

   Щира вдячність головному лікарю Кучеруку Є.Ф., персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Г.Г., лікарю Деяку О.М.
Від пацієнтки  Чумак Л.В.(16.07.2018)

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Галині Андріївні, старшій медсестрі Рижій Л.О.  та всьому у медичному колективу гепатологічного центру «…Чудовий дружній колектив висококваліфікованих працівників, які не тільки надають комплексне медикаментозне лікування, а й завжди знаходять тепле слово підтримки для кожного. Турботливий і уважний медперсонал центру повертає людям віру в себе у боротьбі із небезпечними хворобами…»
З повагою Семіцька Н.П.

«Від щирого серця слова вдячності головному лікарю Кучеруку Є.Ф. за те, що в цій лікарні працюють добрі люди. Особливо хочеться відзначити Ігнатюк Тамару Йосипівну. Вдячна цій лікарні за комфорт і тепло…»
Пацієнтка Білоус А.О. (03.07.2018)

Щира подяка колективу терапевтично відділення №1  лікарю Бичковій Аллі Миколаївні, медсестрі Отроцюк Л.Б. «… Багато хто з людей боїться лікарні, що там погано, що ніхто не лікує. А я думаю, що то просто вони не туди потрапляли. І не в тих лікарів лікувались. Те, що я побачила і відчула, мене приємно здивувало».
З повагою пацієнтка Польова Н.О. (03.07.2018)

Щира подяка персоналу приймального відділення, а особливо Ромчук Світлані Григорівні, Даманській Тетяні Вікторівні, Рикун Олені Анатоліївні. « …Незважаючи на великий потік людей, які прибували у відділення, працівники були людяними, щирими, уважними та швидко надавали допомогу. Мені було надано швидку якісну медичну допомогу, обстежено і госпіталізовано.»
Від пацієнта Рауновського А.В. (02.07.2018)

   Подяка колективу терапевтично відділення №1  лікарю Бичковій Аллі Миколаївні, медсестрі Харчук Ірині «… Психологічна атмосфера на високому рівні. Абсолютний позитив, розуміння психіки хворого – те, що стоїть на першому місці. Не завжди самі дорогі ліки можуть зробити те,що робить доброта, уміння почути хворого…».
Пацієнтка Стельмах Г.У. (02.07.2018)

Подяка лікарю-масажисту пані Захарко О.І. від пацієнта Богданович К.Я

«Від щирого серця слова вдячності за щирість, людяність, компетентність та високий професіоналізм всього медичного персоналу урологічного відділення, яке очолює Данилець М.Л. Слова вдячності головному лікарю пану Кучеруку Є.Ф.»
Генерал армії Омельчук Віктор

Подяка персоналу терапевтичного відділення№2 відділення.
  Від пацієнтів: Царевський Ф., Свердлов Ю.

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо завідувачці – Аллі Василівні Матвійчук . «Доброзичливість усіх без винятку працівників відділеня, усмішка та добрий настрій яких разом із правильно підібраним лікуванням дає змогу почувати себе краще».
З повагою Віктор Булига

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук, старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні, Тишкун Віті Святославівні.

«За наполегливу працю та відповідальне ставлення до пацієнтів, виражаю свою вдячність судинному хірургу відділення планової хірургії Самойлику Юрію Віталійовичу. Ваше добросовісне та дбайливе ставлення до пацієнтів, а відповідно і до своєї роботи, заслуговує на слова вдячності та пошани»
Вдячний пацієнт Ковалець М.Ф.

«За старанну роботу, майстерність та відданість своїй справі виражаю свою вдячність масажисту ФТВ поліклініки №1 ЦМЛ Іванову Оресту Олександровичу. Не можливо не помітити Вашу старанність та Вашу любов до своєї роботи. Нехай Вам і надалі вдається зберігати гідність, чуйність та повагу до усіх пацієнтів»
Ваш пацієнт Ковалець М.

   Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, а особлива подяка завідуючому Сірку В.А. Також вдячність завідувачці офтальмологічного відділення Пасічник Г.М., лікарю офтальмологу Горєловій Н.Г.
   З повагою Лідія Валецька.

Щира подяка працівникам фізіотерапевтичного відділення: лікарю Смірновій Є.В.,медсестрам Радюк Н.Є., Геращенко Р.Г.
Пацієнт Кушнір О.В.

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук, лікарю Кушніру Роману Петовичу, старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні.«…Алла Василівна зуміла згуртувати навколо себе такий чудовий молодий колектив, який подає руку допомоги в будь-який час і в будь-яку скрутну хвилину».

Пацієнти відділення планової хірургії висловлюють щиру подяку лікарям:
Васкулу Дмитру Михайловичу – завідуючому відділенням;
Кураченко Юрію Васильовичу – проктологу;
Охмаку Андрію Васильовичу – судинному хірургу;
Чевелюку Олександру Вікторовичу – лікарю-інтерну;
Шраму Олегу Михайловичу – анестезіологу;
Самойлику Юрію Віталійовичу – судинному хірургу
    Усьому середньому та молодшому медичному персоналу відділення за професіоналізм, чуйне ставлення та впровадження нових методів лікування.
Пацієнтки: Ткачук Г.П., Оксенюк Н.Д., Пашковська О.М., Науменко Н.С.

Подяка персоналу терапевтичного відділення№2 відділення, а особливо його завідувачці Баран Галині Володимирівні, лікуючому лікарю Пасічник Т.О. «за їхню сумлінну працю та чуйне серце».
  Від пацієнтки Хорішман М.І. (16.05.2018)

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Галині Андріївні  та всьому у медичному колективу гепатологічного центру «…Думала в наш час такої відданості і безкорисливості вже немає. Кожного дня бачила черги людей, які чекали на допомогу і вони її отримували. Галина Андріївна – Людина з великої літери. Я довго не могла знайти причину захворювання, Галина Андріївна чітко поставила діагноз, і вже за місяць – я здорова людина…»
З повагою Онищук

Подяка лікарю гастроентерологу Опольській Ганні Володимирівні «за її повагу, доброзичливе відношення до хворого, за її їв високий професіоналізм»
Від пацієнта Антонич В.М. (07.05.2018)

Щира подяка колективу терапевтично відділення №1  завідуючій Варварук Зінаїді Дмитрівні, лікуючому лікарю Бичковій Аллі Миколаївні «…за високий професіоналізм, чуйність, людяність, доброзичливіст…»
 Від пацієнток Гапончук О.В.,Ковальчук І.Г., Калінчук Н.М., Лепеки О.М.                                        (25.04.2018)

Подяка Раїсі Олександрівні Харитонюк «…висловлюю щиру подяку кандидату медичних наук, мудрому лікарю-інфекціоністу за теплоту і людську допомогу у лікуванні хвороби»…»

Подяка Матвійчук Аллі Василівні «За великий та вагомий внесок у розвиток та ріст рівненських боксерів. На честь чемпіонату України з боксу серед жінок 2018»
Президент Рівненської обласної Організації федерації боксу України В.Соколовський

Подяка Харитонюк Раїсі Олександрівні «…за доброту, чуйність, увагу. Врятувала від сильного болю, призначила ефективне лікування…».
 (10.05.2018)

Щира подяка персоналу відділення гнійної хірургії, завідуючому Ігорю Феоктистовичу Ігнацевичу, старшій медичній сестрі Майї Володимирівні «…за професіоналізм у своїй роботі, простоту і порядність…за терпіння уважність і акуратність…»
Пацієнтка Ярошевич К.Г.  (02.05.2018)

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук «…за Вашу чуйність і турботу»
З повагою пацієнт Шевчук М.П.

Щира подяка персоналу терапевтично відділення №1, завідуючій Варварук Зінаїді Дмитрівні, лікуючому лікарю Бичковій Аллі Миколаївні «…за надану допомогу, професіоналізм, відповідальність у роботі, людяність..»
Від пацієнтки Гріцкевич Л.А. (25.04.2018)

«Хочу висловити подяку працівникам кабінету долікарського огляду Захарко Олені Іванівні та Кревській Олені Іванівні за уважне ставлення і кваліфіковану допомогу»
Від пацієнта Басістого П.С. (25.04.2018)

«Хочу висловити подяку за проявлений професіоналізм і турботу під час виконання своїх обов’язків під час проходження процедур в кабінеті №71, Філіпук В.М
Савчук О.В. (20.04.2018)                      

Щира подяка персоналу терапевтично відділення №1, завідуючій Зінаїді Дмитрівні Варварук, лікуючому лікарю Бурик Лідії Архипівні «…за доброту та співчуття до хворих..»
Від пацієнтів Єльчанінових

Щирі слова вдячності завідуючому відділення ургентної хірургії Жилінському Андрію Петровичу, хірургам Хмилецькому В.О., Жилінському П.П. та усьому колективу ургентної хірургії.
Від пацієнта Горбатюка М.В.  (20.04.2018)

Щира подяка лікарю Тимощук Тетяні Василівні «…за доброзичливість, старанність і позитив, який вона вселяє».
Від Сметанюк О.В.   (17.04.2018)

«Хочу висловити подяку медсестрі кабінету долікарського огляду Захарко Олені Іванівні за щире чуйне ставлення до пацієнтів і кваліфіковану допомогу»
Від Пацієнта Хіміч А.Б. (17.04.2018)

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
лікуючому лікарю Гуменюк О.І., маніпуляцій ній медсестрі Лесі, старшій сестрі Пилипаці Ганні Ростиславівні « за Вашу працю, чуйне ставлення до пацієнтів»
Від пацієнтів Васильчук В.К., Каштан К.Я., Полюхович Є.В.,Семчишиної Н.Д., Халецької О.М.                                         (05.04.2018)

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №1, особливо Кривку Ігорю Степановичу «…за чуйність, уважність, золоті руки»
З повагою Боровець М.М.  (03.04.2018)

Щирі слова вдячності завідуючому відділення ургентної хірургії Жилінському Андрію Петровичу, лікарям – Скорику Р.М.,Чепурі С.М. та усьому колективу ургентної хірургії.
Від пацієнта Єфімчука І. (02.04.2018)

«Висловлюємо сердечну подяку завідуючому нейрохірургічного відділення Тимощуку Миколі Григоровичу лікуючим-лікарям Ярославському В.М., Чернишу В.І., Басалкевичу В.П., старшій медсестрі – Леонюк В.М. та усьому персоналу нейрохірургічного відділення. Дякуємо, що ви є такими добрими, чуйними, вмієте знайти підхід до кожного..»
З повагою: Галушко Н.С,Стешко О.В., Доманшович М.В., Коломійченко О.В.
(02.04.2018)

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Г.А. та всьому дружньому медичному колективу гепатологічного центру.
З повагою Нестерук Г.М.

« Моє велике спасибі лор-лікарю Галині Петрівні Редзель… Не знаю скільки років, медичного стажу вона має, але глибоко впевнена. Ми маємо справжнього лікаря, спеціаліста своэї справи, яка любить свою професію і людей»
Від пацієнтки Ройко О.К. (28.03.2018)

«Висловлюю щиру подяку завідуючому відділення нейрохірургії Тимощуку Миколі Григоровичу і лікарям Наумчуку Ігору Вячеславовичу, Гираку Андрію Миколайовичу за турботу, чуйність, доброту, уважне ставлення і професіоналізм. Безмежно вдячний прекрасному складу медичних сестер реанімаційного відділення»
З повагою Загорулько О.О.

Подяка персоналу терапевтичного відділення№2, а особливо його завідувачці Баран Галині Володимирівні «за її сумлінну працю та чуйне серце».
  Від пацієнтки Казмірчук Г.К.

Подяка працівникам кабінету №22 (КІЗ), Харитонюк Р.О., Людмилі Федорчук, Юлії Ковальчук «за щиру допомогу хворим, уважність, тепле відношення»
Від пацієнтки Якимчук Г.І.

   Щира вдячність лікарям офтальмологічного відділення, а особливо Вікторії Іванівні та Світлані Іванівні «…за високе професійне лікування та чуйне відношення до нас пацієнтів».
   З повагою З.А. Ігнатенко (26.03.2018)

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Кушніру Роману Петровичу
 Від пацієнта Доброчинського В. (23.03.2018)

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук, лікарю Кушніру Роману Петовичу «…за відповідальне, чуйне, ввічливе, дбайливе ставлення… залишайтеся такими як Ви є»
Від пацієнтів Дацюк Т.Г., Данилюк Л.Г., Чичун О.П., Коропчук М.М., Остапчук Н.А., Пелешок Н.М., Голубєва А.Р. (21.03.2018)

«Висловлюю щиру подяку за турботу, чуйність, доброту, уважне ставлення і професіоналізм завідуючій денного стаціонару  поліклініки №1 Момонт Вірі Борисівні та старшій медичній сестрі Левчик Валентині Василівні. Нехай Бог дарує їм міцне здоров’я та наснагу у щоденній праці та житті»
Від пацієнтки Кирилюк Олени Миронівни (22.03.2018)

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Г.А. та всьому медичному персоналу гепатологічного центру. Це дуже чудові люди, вони надають комплексне медикаментозне лікування, знаходять  теплі слова підтримки… Турботливий і уважний персонал»
З повагою Ковальчук Л.П.

Щира подяка реєстратору Даниловець Валентині Миколаївні  « за сумлінну чесну працю…Валентина Миколаївна проявила чуйність і доброту, з’ясувала всі обставини, і допомогла вирішити всі мої проблеми якнайкраще.. чула про неї і від інших відвідувачів, –  тільки хороше…»
Від пацієнтки Грещук Т.М.  (14.03.2018)

   Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, а особлива подяка лікарю–кардіологу Олегу Анатолійовичу Дацуну «…він не тільки професіонал своєї справи, а і толерантна людина, що має неабияку витримку і всиляє позитивні емоції та гарний настрій хворим…» також подяка Надії Трохимівні Артемчук «…безболісно, бездоганно робить уколи та крапельниці…», «…приємно усвідомлювати,що в нашому місті є медичні установи з такими людяними та професійними лікарями та медсестрами».
   З повагою пацієнти: Ольшанська Н.В., Косинська М.П., Досова М.П., Хроменкова А. (16.03.2018)

Подяка персоналу нейрохірургічного відділення, а особливо його завідувачу Тимощуку Миколі Григоровичу, лікарям Наумчуку Ігорю В`чеславовичу, Підлісному Сергію Степановичу, медбратам Босику Роману та Білецькому Олексію, молодшій сестрі медичній Власюк Валентині «ці доброзичливі люди завжди усміхнені, ввічливі, надають допомогу своїм пацієнтам, які після операції виходять в гарному настрої і краще себе почувають».
  Від пацієнток Семенович Олени, Соболь Лариси, Шваї Світлани (14.03.2018)

Слова вдячності усьому персоналу травматологічного відділення, лікарю Генсіцькому Олександру Олександровичу «…Ви несли велику ношу, повертаючи мене до життя; … прошу вибачення за мою примхливість та невитриманість, … нехай завжди з Вами буде янгол охоронець…»
Від пацієнтки травматологічного відділення (13.03.2018)

Щира вдячність персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікарю Мазуренко Олегу Євгеновичу.
Від пацієнта Крупко Н.О. (09.03.2018)

Щира вдячність персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо середньому та молодшому персоналу «за хороше та дбайливе ставлення…».
Від пацієнта Сірко Р.В. (09.03.2018)

   Слова вдячності усьому персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо лікарю Остапенко Роману Анатолійовичу «за уважність, професіоналізм, доброту…».
    З повагою пацієнтка Хомич Ю.О. (09.03.2018)

Щира вдячність усьому персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Деяку О.М. «… у нього золоті руки, майстер своєї справи, лікар від Бога.. усьому персоналу – за чуйне, людяне ставлення».
    З повагою пацієнти Багнюк З.О., Бурковська Г.В., Власюк І.В., Петрик І.Н. (09.03.2018)

 Слова вдячності усьому персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Остапенко Роману Анатолійовичу «вдячні за високий професіоналізм… лікарі, медсестрички, санітарочки, працівники кухні – завжди доброзичливі, переживають, заспокоюють і вселяють кожному з нас надію на одужання..».
    З повагою пацієнти Багнюк З.О., Бурковська Г.В., Власюк І.В., Петрик І.Н. (09.03.2018)

Щира вдячність колективу приймально-діагностичного відділення, завідуючій Михайлюк Н.А., черговим лікарям та медсестрам; а також велика вдячність колективу кардіологічного відділення №2,  особлива подяка завідуючому Сірку В.А. та старшій медсестрі Васечко Т.І. «…що зуміли створити такий чудовий колектив..», лікарю–кардіологу Дацуну Олегу Анатолійовичу «…це лікар з великої літери – професійно грамотний та чуйний…», «нехай Ваші серця ніколи не черствіють, руки не болять і з облич ніколи не сходить посмішка…»
   Від пацієнта Смола Ю.І. (02.03.2018)

Щира вдячність персоналу терапевтичого відділення №2: «…лікарям, медсестрам, санітаркам… за чуйність та розуміння»
Від пацієнток: Орлової М.І., Юсіфової С., Власик Г.П.

Щира вдячність персоналу терапевтичого відділення №2, «за професійне лікування пацієнтів, чуйність, співчутливість, терплячість, доброту  до хворих»
Від пацієнток: Клемович, Волошиної, Дубинець, Поплавської.

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо лікуючому лікарю Деяку О.М.
З повагою пацієнтка Голубович У.В.(01.03.2018)

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування «…за професіоналізм, уважність, чуйність»
З повагою пацієнт Возніцький М.М. (01.03.2018)

 «Хочу висловити подяку головному лікарю Кучеруку Є.Ф. за роботу Вашого медичного персоналу. Вдячна за працю, турботу і уважність, професіоналізм медсестри кабінету№71 Геращенко Руслані Григорівні та усьому фізіотерапевтичному відділенню»
З вдячністю і повагою Марцинковська О.Р. (02.03.2018)

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування «за високий професіоналізм».
З повагою пацієнт Кухарчук С.В. (01.03.2018)

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук. « Мені із Вами пощастило, Ви всі супер-жінки, маєте мега силу, Ваша енергія диктує життю тон. Гармонія і порядок Вам закон, усе, що Ви робите – феноменально, ціную Вас усіх і зичу щастя..»
Від пацієнта Лотюка Н. (01.03.2018)

Щира вдячність колективу відділення нейрохірургії «за гарне ставлення до хворих, співчуття, розуміння, за допомогу і добрі слова в підтримку»
Від пацієнтів Голік І.В., Друзюк Н.Ю., Божик Л.С. (01.03.2018)

Подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3.
Рідна ненька Україна – всі маєш багатства.
Для кожного ти – єдина, виходиш із рабства.
Упевнені, що в країні усе добре буде:
Найвищої проби стають наші славні люди.
Ось найкращий приклад Вам – лікарі лікарні:
Кардіологи добились результатів гарних.
Заслуговують на вдячність фахівців немало
І найпершою назвемо ми Матвійчук Аллу.
Завідує відділенням, хворих оперує.
Підійде до кожного, кожного почує.
Й Наталія Качановська успішно лікує,
Душу й серце в нас вкладає і втоми не чує.
Як годиться в колективі чоловік є мужній
І від цього виграє лиш колектив цей дружній!
Це Кушнір Роман відомий – теж лікар від Бога,
Якщо він дає пораду – зникає тривога.
Колектив увесь працює злагоджено й рівно.
Мабуть кращого не знайдем у нашому Рівне.
Які добрі, чуйні, милі сестрички медичні!
І системи і уколи для них справи звичні.
Це Ірина і Олеся, дві Юлі і Віти.
Відділення прикрашають ще краще ніж квіти!
Чистоту в усіх палатах і порядок звичний
Нам наводить кожноденно персонал технічний.
Як в аптеці – чисто всюди, хоч багато люду.
Все навколо просто сяє, нема ніде бруду.
Ми усьому колективу подяку складаєм.
Миру, щастя і здоров’я від усіх бажаєм!
Хай у Вас все буде добре дома й на роботі!
Ми Вам вдячні за відданість і Вашу турботу!

 

Пацієнти: Миколайчук М.В., Євтушин М.А., В.Ю. Крохмаль, І.Я. Каліш,
В.П. Міщук, С.А. Чучкевич

Подяка колективу денного стаціонару поліклініки№1, особлива вдячність лікарю-кардіологу Новак Світлані Михайлівні, Дмитрук Наталії Олексіївні, Могилі Людмилі Максимівні, Ліснічук Ганні Іванівні, Скарбарчук Юлії – медсестрі «за їхню високопрофесійну роботу, уважне і чуйне ставлення до пацієнтів»
Пацієнтка Черещук Г.М.

Подяка колективу терапевтичого відділення №1, особлива вдячність  Ігнатюк Тамарі Йосипівні «за чуйне ставлення, високий професіоналізм, людську доброту, вміння лікувати добрим словом»
Від пацієнтки Лежнюк О.П.

Подяка колективу терапевтичого відділення №1, особлива вдячність  Бичковій Аллі Миколаївні «за піклування, увагу, кваліфіковану медичну допомогу»
Від пацієнтів: Кирикович Н.С., Гаврилюк І.В., Гусейнової І.М., Базелюк Г.Ф., Бідяк Г.П.

Щира вдячність колективу терапевтичого відділення №2, «за професіоналізм, чуйне ставлення до хворих, за співчуття, терпіння, ідеальну чистоту»
Від дружини пацієнта Мамчур І.А.

«Велике спасибі медичному персоналу кардіологічного відділення №3. Такого уважного ставлення до пацієнта я вже давно не бачила, там все працює як добре злагоджений механізм. Я лікуюсь у цьому відділені з 2015 року, у мене і кардіостимулятор уже є. Мене переповнює почуття вдячності, за те, що коли я приходжу, то відчуваю себе як у дома, а не як в лікарні. Завідуюча відділення  Матвійчук Алла Василівна, мій Ангел-хранитель, якби не вона, то я б не жила…»
З повагою Галина Кушнарук

Щира вдячність колективу терапевтичого відділення №1, особлива вдячність  Бичковій Аллі Миколаївні «за професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів. Вдячні молодшому медичному персоналу – не дивлячись на ремонтні роботи у відділенні, завжди підтримували належний порядок»
Від пацієнтки терапевтичного відділення№1

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №1, особлива вдячність  Бурачинській Оксані Ростиславівні завідуючій відділенням, Брушковській Л.Л., Мовчан Г.Я. «за відданість своїй праці, професіоналізм за те, що повернули моїй матусі життя»
Від доньки пацієнтки Тарасенко Ж.А.  

Щира вдячність колективу травматологічного відділення, особливо Генсіцькому Олександру Олександровичу «за гарне відношення, чуйність, доброту та професіоналізм»
Від пацієнток  Зайнуліної Г.О., Гаянської А.В.

Подяка колективу ЛФК, медперсоналу кабінету №69, «за високий професіоналізм, людяність, терпеливість, хороше відношення»
Пацієнт Прит О.В.

«Проведене соціологічне опитування і моніторинг пацієнтів на предмет стану утримання лікарні, її модернізації, аналізу роботи медичного і обслуговуючого персоналу, організацію харчування. Усі хворі відзначають професійні здібності головного лікаря Кучерука Є. Ф. – лікаря практика і зразкові організаторські уміння сучасного менеджера. Пацієнти однозначні в оцінці зразкової праці завідувача терапевтичним відділенням денного стаціонару лікаря Віри Момот та палатної медсестри цього відділення – Юлії Скарбарчук. Зазначені працівники є фаховими професіоналами, і, що дуже важливо, – комунікабельними і бездоганними психологами. Вони не тільки лікують, а й вчать хворих здорового способу життя, уміють радити, контролювати, створювати психологічний і санітарно – гігієнічний комфорт».
Гусарук Надія Іванівна, пацієнт денного стаціонару поліклініки №1, радник народного депутата Верховної Ради України – Олега Ляшка

Щира вдячність колективу щелепно-лицьового відділення (всім медсестричкам, санітаркам) «за добре ставлення до важкохворих пацієнтів»
Від пацієнтки Самолюк Н.А.

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікарю Остапенко Роману Анатолійовичу та Дейнеці Ігорю Вікторовичу «Ви з любов’ю та совістю виконуєте заповіт Гіппократа, Ви не відступаєтесь від хворого ні в день ні вночі».
З повагою пацієнтка Іванюк С.В.

   Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, а особлива подяка  лікарю–кардіологу Михайловій Аллі Сергіївні, постовій медсестрі Чубарєвій Тетяні Сергіївні, маніпуляцій ній медсестрі Терещук Ользі Дмитрівні «за добросовісне виконання своїх посадових обов’язків, чуйність до пацієнтів, терпіння і витримку» 
Від пацієнтів: Сисоєвої  В.А., Чалої Є.М.,Омельчук З.І., Іпавчук О.В., Нашори О.Б.

Щира подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому  лікарю Дячук Лідії Іванівні «за чуйне та професійне відношення до хворих».
Від пацієнта Мельника Н.А. (06.02.2018)

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, особлива подяка лікарю Овсійчуку Роману Миколайовичу «за професійне лікування, відношення до людей»
Від пацієнтки Гольонко Т.І.   ( 05.02.2018)

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №1, особлива вдячність  Бурачинській Оксані Ростиславівні завідуючій відділенням «за високий професіоналізм, уважне і чуйне ставлення та догляд»
Від пацієнтки Костряченко В.М.   ( 01.02.2018)

Щира вдячність колективу терапевтичного відділення №1, а особлива подяка  лікарю Ігнатовій Тамарі Йосипівні «за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Дуже вдячна колективу медсестер, а особливо Кухарчук Олені, яка «асс» у своїй справі. Молодший медичний персонал не дивлячись на ремонтні роботи у відділенні, завжди підтримували належний порядок у відділенні»
Від пацієнтки Попової М.Р.

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №1, а особлива подяка  завідуючій відділенням Бурачинській Оксані Ростиславівні «за високу професійність у наданні медичної допомоги, уважність і людяність»
Від пацієнта Синкова В.І.   ( 30.01.2018)

Щира подяка усьому персоналу відділення планової хірургії
Від пацієнтки Булканової С.І. (30.01.2018)

Щира вдячність колективу терапевтичного відділення №1, а особлива подяка  медсестрі Кусік Катерині Сергіївні «що має велике серце, щиру душу, невтомність, витримку… дяка батькам, що виховали таку дитину»

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №3, а особлива подяка  завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні «лікарю від Бога, тому, що віддає людям свої професійні знання,теплоту душі, людяність, співчуття. Вона є прекрасним організатором і керівником у відділенні, там панує порядок та тепла атмосфера. Боже, дай сили рукам, енергії і терпіння цій великій душі, здоров’я на многії літа; творчої наснаги, професійної удачі»
   Від сім’ї Жаворонкових Марії Василівни та Дмитра Миколаєвича                  ( 23.01.2018)

Щира подяка персоналу відділення ургентної хірургії на чолі з Андрієм Петровичем Жилінським. Особливі слова подяки Сергію Миколаєвичу, Ігорю Георгієвичу,Тарасу Олександровичу. «Вы помогаете людям жить полноценной жизнью! Большое спасибо за милосердный труд, бессонные ночи, за веру и надежду в исцеление»
З повагою Потапчук О.О. з м. Вараш (23.01.2018)

Щира подяка персоналу терапевтично відділення №1 «…перебуваючи у відділенні приємно вражена відношенням і кваліфікацією середнього та молодшого медичного персоналу до хворих і до себе особисто. Високий професіоналізм і людяність – пріоритети у роботі лікарів. Чисті коридори, регулярні прибирання в палатах – все ц е допомагає вилікуватись і почувати себе комфортно. Злагоджена робота колективу і здорова атмосфера у ньому можливі при правильній організації  – а це заслуга завідуючої Зінаїди Дмитрівни Варварук. Усім вдячна за допомогу.»
Басюк Алла Георгіївна (11.01.2018)

Подяка персоналу фізіотерапевтичного відділення, особливо медсестрі Філіпчук В.М. «за добросовісне та чуйне ставлення до хворих, відповідальність, уважність, привітність»
Пацієнтка Щеглова Л.І. (11.01.2018)

 
Щира подяка лікарям-невропатологам Тижук З.Л., Доля М.Я. та лікарю терапевту Жигалюк О.М.. «Дякую Вам, дорогі медики, за надану мені медичну допомогу, за професіоналізм і чуйність. Добрі серця та уважність, терпіння та неодноразове відвідування мене на дому та підтримку»
З повагою Ільків Р.В та мама хворої Дворецька Є.В. (19.01.2018)

   Новорічне вітання для всього колективу терапевтичного відділення №1, а особливо Варварук З.Д. : «Здоров’я, радості, щастя, добра, вдячних пацієнтів».
Від пацієнтів Ложко В.К., Галотюк О.Б., Усік Г.П. (29.12.2017)

Щира подяка  персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Дячук Лідії Іванівні «відзначаємо високий професіоналізм, золоті руки, чуйність,велику відповідальність за кожного пацієнта. Це лікарі з великої літери, лікарі від Бога…Хай Божа любов і благодать охороняє Вас на всіх шляхах Ваших».
Пацієнти Дмитренко С.Г.,  Хмуринська  Г., Вишневська В.С., Сьомак Н.М.(29.12.2017)

«Ми пацієнти кардіологічного відділення №2 щиро вітаємо нашого чудового лікаря-завідуючого Сірка Василя Андрієвича та весь медичний персонал з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвяними святами!
Щиро вдячні усім працівникам відділення№2 за чудовий догляд та гарне ставлення та лікування»

Слова вдячності лікарю-інтерну Приндюк Вікторії Андріївні «за її чуйне відношення, привітність, знання своєї справи, вміння пояснити суть захворювання і надати рекомендації»
Ніколаєва Римма Василівна (09.01.2018)

Подяка від пацієнта Москаленко Віктора Володимировича лікарю кабінету №55 і медсестрі Залутка Є.Л. «за чуйність і уважність до хворих»(10.01.2018)

 
Подяка персоналу фізіотерапевтичного відділення, особливо працівникам 72 кабінету, медсестрам Вайнер І.С., Рудюк Н.Є. «за надані лікувальні послуги,терпіння і людяне відношення до пацієнтів»
Пацієнтки Горобчук В.М.,Волошина Н.М. (10.01.2018)

Подяка лікарю-онкологу Бляшиній Любові Адамівні та медсестрі Вознюк О.А.
« кваліфіковану роботу, сумлінну працю, професійний підхід до своїх клієнтів, вчасну медичну допомогу»
Від пацієнток Кириловець І.П., Шевчук О.С. (20.12.2017)

Подяка Харитонюк Раїсі Олександрівні «за допомогу, доброту, чуйність».
  Від пацієнтки Садовнік О.О. (20.12.2017)

Подяка лор-лікарям Приварському Анатолію Степановичу , Хабовцю Федору Григоровичу, медичній сестрі Космацькій Марині Петрівні « за чуйне та уважне ставлення до пацієнтів».
Пацієнт заступник директора Рівненської ЗОШ №22 Герасимчук Н.Д.(21.12.1017)

Подяка лікарю-хірургу поліклінічного відділення Сергатюку Борису Ульяновичу « за професійне ставлення, людяне лікування моєї хвороби»»
З повагою Пастушок Любов Данилівна (26.12.2017)

Найщиріші слова вдячності висловлюємо лікарю ЦМЛ Куроченко Юрію Васильовичу «Це благородна людина з чистим і добрим серцем, висококваліфікований, досвідчений хірург…»
З повагою Козішкурт Світлана Миколаївна і Любов Михайлівна

Подяка лікарю-хірургу поліклінічного відділення Сергатюку Борису Ульяновичу « за професійне лікування, співчуття до хворого, кваліфіковану допомогу, приємне відношення»
Шевчук Тамара Феодосіївна (28.12.2017)

   Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо
лікуючому лікарю Дячук Л.І «дякуючи їм усім я знову стала на ноги».
  Від вдячної пацієнтки Тимчук Н.А. (19.12.2017)

   Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
лікуючому лікарю Нестеренко Л. В. «за її чуйність, теплоту, доброту, увагу».
Від пацієнта Лавренюка В.А. (19.12.2017)

Подяка працівникам кабінету інфекційних захворювань поліклініки №1 Харитонюк Раїсі Олександрівні, медсестрі Людмилі Олександрівні «за професійне гарне відношення до пацієнтів, чуйність, доброту, співчуття» .
  Від пацієнтки Масоликіної Л.С. (20.12.2017)

  Щира подяка всьому колективу травматологічного відділення, а особливо 
його чудовому завідувачу Нарсії  Валентину Івановичу «…привезли мене 70 річну жінку з переломом ноги, а попереду була операція, післяопераційний період… виходили мене дуже гарно, по-домашньому, з увагою, турботою. Усі без винятку мед сестрички, санітарочки дуже привітні, уважні».
Від пацієнтки Степаненко М.О. (20.12.2017)

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
лікуючому лікарю Гуменюк О.І., « за таку щиру і відкриту турботу, чуйність, душевність. Висловлюю саму глибоку шану та повагу»»
Від пацієнтки Марач Т. (20.12.2017)

Подяка медсестрі кабінету інфекційних захворювань Федорчук Людмилі Володимирівні «за професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обов’язків, людяність, чуйність до хворих».
  Від пацієнтки Іванюк М.А.

  Подяка завідуючому рентгенохірургічним блоком Самойлику Юрію Віталійовичу « ця людина є прикладом для тих, хто починає працювати лікарем… за готовність бути поряд в будь-яку хвилину дня і ночі, і навіть у вихідних день надавати консультації по телефону…». Окрема подяка персоналу відділення планової хірургії.
  Від сім’ї Тимощук

   Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №1,його завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, а також лікарю-інтерну Приндюк Вікторії Андріївні «за чуйне ставлення до кожного хворого»
  Від пацієнтки Шестакової Маргарити .

   Щира подяка заступнику головного лікаря з хірургічної роботи Дундуку Ігорю В’ячеславовичу та персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Мазуренку Олегу Євгеновичу, старшій медсестрі Пашко І.М., медсестрі Ющук М.І.  «за добросовісну працю, людське відношення, золоті та невтомні руки».
Пацієнтка Ольга Петрук із Новоград-Волинського (12.12.2017)

  Подяка та вітання з днем Святого Миколая від пацієнтів планової хірургії завідуючому Васкулу Д.М. та усьому медичному персоналу цього відділення.  Від пацієнтів: Назарчук Л.В., Перетятко Г.А., Мартинюк Л.І., Василик Г.П. (19.12.2017)

Особлива подяка для кардіологічного відділення №3
« У 3-й кардіології ми побували,
Від аритмії нас добрі, мудрі, лікарі лікували.
Милі сестрички крапельницями, уколами, пігулками нас рятували,
Санітарочки чистоту, скрізь порядок тримали.
Ми щиро вдячні лікарям,
Всім без винятку відділення працівникам,
За ті знання, любов і силу,
Що віддавали ви для нас,
Коли попали ми до вас.
Ми дякуємо всім вам за знання, за добрі, щирі слова,
За людське ставлення до нас в такий нелегкий для нас час…
Відділення 3-ї кардіології ми залишаєм,
Але щирі слова вдячності Вам посилаєм…»
Від пацієнтів : Котик С.Ф., Валявської Р. Й, Петрової Л.В., Редько Р.М., Сімончук Т.І., Лящук Т.М.

  Подяка персоналу нейрохірургічного відділення, а особливо його завідувачу Тимощуку М.Г., лікуючому лікарю Кучеруку О.Є., старшій медсестрі Леонюк В.М., маніпуляцій ній медсестрі Савчук В.І. та всьому середньому та малому медперсоналу, особливо сестрі господині Лавренюк Л.Г., буфетниці Муравській.
  Від пацієнта Максімова В.А. (15.12.2017)

   Подяка всьому колективу інфекційного відділення, а особливо 
завідуючому відділенням Дорошенку С.В., Медун Ю.,Степчину О.В. за « веселу вдачу, наполегливість, за відмінне ставлення до пацієнтів» .

Подяка персоналу відділення судинної неврології: завідувачу Черняку І.Й., лікуючому лікарю Жовнір Інні Іванівні «за інтенсивне лікування, за те, що поставили мене на ноги, а я був привезений на медичній каталці», «нехай завжди Ваша скромність, доброта,порядність будуть перевагою у Вашій роботі».
  З повагою пацієнт Хомич Ю.М. (12.12.2017).

Щира подяка працівникам процедурного кабінету №44 медсестрам: Власюк О.Д., Ювхімець Н.В., Батусовій Ж.М. «за щиросердне ставлення до хворих та професійне виконання своїх обов’язків»
Від пацієнта Вербинського П.(13.12.2017)

   Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
лікуючому лікарю Нестеренко Л. В. «за її лікарську етику, чуйність до хворих, за її теплоту, увагу і сердечність, яку вона віддала хворим».
Від пацієнта Герасимчук В.А. (13.12.2017)

Подяка медичному персоналу відділення судинної неврології, особливо маніпуляційній медсестрі Жовтонюк Лесі Георгіївні
« за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи та пацієнтів»
Від пацієнтів: Махнюк О.Д, Полюлюк Л.Ф., Ваврик С.Г., Пальчевської  Р.П. (14.12.2017)

   Подяка від сім ї Дусь всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо лікуючому лікарю Томицькій Людмилі Миколаївні «за її дбайливе ставлення до хворих, увагу і чуйність» (15.12.2017)

    Подяка усьому медичному персоналу 2-го кардіологічного відділення:
завідувачу Сірку Василю Андрійовичу,
старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні,
                                               Стрихарчук Ларисі Петрівні
процедурним медсестрам – Артемчук Надії Трохимівні,
                                              Терещук Ользі Дмитрівні
  З повагою пацієнтки: Новак Р.А., Стецюкевич О.М.,Зелінська Л.В., Паламарчук А.А., Янушевич В.В., Спінова Н.А.

Особлива подяка лікарю Пасічник Тетяні Олександрівні «за її щиру працю та розуміння».
  Від вдячної пацієнтки Андреєвої Л.Ю.

   Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
лікуючому лікарю Нестеренко Л. В.,старшій медсестрі Пилипаці Ганні Ростиславівні, маніпуляційній медсестрі Лесі та всім медсестрам та санітаркам судинної неврології
Від пацієнтів Костюк Р.А., Катеринич Г.В., Ковалець С.(5.12.2017)

Подяка усьому колективу травмпункту, особливо
завідуючому В’ячеславу Васильовичу Наумчуку.
  Від родини Кухровських (07.12.2017)

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
завідуючому відділенням Черняку І.Й., лікуючому лікарю Гуменюк О.І.,старшій медсестрі Пилипаці Г.Р., маніпуляційній медсестрі Бондар Л. « за високий професіоналізм, сердечну доброту, чуйність, милосердя»
Від пацієнтки Ляшко Лідії Лук’янівни

Подяка усьому колективу урологічного відділення
  Від вдячного пацієнта Коберяшина І.(05.12.2017)

Щира подяка працівникам процедурного кабінету №44 медсестрам Власюк О.Д., Ювхімець Н.В. та старшій медсестрі поліклініки Адамчук Л.В. «за чуйне ставлення до хворих та професійне виконання своїх обов’язків»
Від пацієнтки Фенян Л.О. (11.12.2017)

   Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №1,його завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, а також лікарю-інтерну Никитюк Дарині «за чуйне ставлення до кожного хворого. Це вселило нашу віру у добро,справедливість, віримо, що завдяки таким людям кардинально покращиться життя і добробут у нашій незалежній Україні»
  Від вдячних пацієнтів Гринчук А.С., Семенюк С.В., Рак Л.В., Яковишеної (06.12.2017)

  Подяка усьому колективу кардіологічному відділення№1, особливо
завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, а також лікарю-інтерну Приндюк Вікторії Андріївні.
  Від вдячного пацієнта Шутаріна С.О. (06.12.2017)  

  Щира подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо
Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення;
Дячук Лілії Іванівні – лікарю-неврологу ;
Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду;
Деяку Олександру Мироновичу лікарю-ортопеду
  Від вдячних пацієнтів Міськевич Т.М., Сисоєва І.Т., Хвалько В.І. (01.12.2017)

   Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо
лікуючому лікарю Деяку Р.М. та медсестрам за «їхню уважність, доброту та професіоналізм».
  Від вдячного пацієнта Ющука А.М.(01.12.2017)

  Щира подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо
Чеховичу Георгію Георгійовичузавідувачу відділення;
Дячук Лілії Іванівні – лікарю-неврологу;
Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду;
  Від вдячних пацієнтів Ліщука, Алексійчука, Зеленського(01.12.2017)

Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, а особливо
Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення, Дячук Лілії Іванівні – лікарю-неврологу.«За професіоналізм, чуйне ставлення, комфортні умови».
  Від вдячних пацієнтів З.О.Степанчук, Л.І. Сірман (30.11.2017)

Подяка усьому колективу урологічного відділення, особливо
завідуючому Данильцю Миколі Леонтійовичу.
  Від вдячного пацієнта Грищенко В.П.

Шановний Євгене Філімоновичу!
   Адміністрація Станично-Луганського РТМО висловлює Вам свою повагу та щиро дякує за  надану можливість в отриманні висококваліфікованої медичної допомоги мешканцям нашого району та військовослужбовцям у особі лікаря невролога Приходько Ірини Іванівни, яка працювала у нашій лікарні у складі Першого Добровольчого мобільного шпиталю ім..М. Пирогова з 01.11.2017 року по 30.11.2017.
   Ірина Іванівна надавала висококваліфіковану медичну допомогу неврологічним хворим на амбулаторному прийомі у поліклініці, цілодобово ургентну допомогу стаціонарним хворим Станично-Луганської ЦРЛ. Дуже щира, відкрита, високопрофесійна людина, яку з теплотою та вдячністю прийняв колектив лікарні та мешканці нашого району. Ця людина є яскравим прикладом милосердя, доброчинності та відданості своїй справі.
   З повагою та великою надією сподіваємось на творчу та плідну співпрацю зі співробітниками Вашого медичного закладу.
З повагою
В.о. головного лікаря
Станично-Луганського РТМО                                 В.Б.Іванов

   Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №3, а особлива подяка  завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні «лікарю від Бога, людині, яка має особливий стиль роботи, для якої властиві порядність, вимогливість, цілеспрямованість, а найбільше милосердя і любов до людей»; подяка лікарю Кушніру Роману Петровичу за «професіоналізм, людяність,щире серце, ввічливість, доброту та повагу до хворих», старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні, яка завжди «привітна, відповідальна, уважна».
   Від пацієнтки Кадлубіцької Ж.В.(21.11.2017)

   Щиросердечну подяка усьому персоналу нейрохірургічного відділення, його завідувачу Тимощуку Миколі Григоровичу та лікуючим лікарям Підлісному Сергію Степановичу, Чернишу Володимиру Івановичу «професія медпрацівника важка і потребує самовідданості. І ми дійсно відчули це у Вашому відділенні.»
   З вдячністю і повагою пацієнти: Костюк О.І., Домантович М.В., Дяденчук М.С., Мусієвич Т.І., Давид О.А.

   Громадська Рада при «Рівненській обласній державній адміністрації ГО «Неполітичне об’єднання люстраційний комітет у Рівненській області», голова комітету з освіти, науки і духовності Громадської ради при обласній державній адміністрації, радник-консультант народного депутата Верховної Ради України – Олега Ляшка Надія Гусарук.
Головному лікарю центральної міської лікарні Євгену Кучеруку:
   «Інформуємо Вас, що Громадською Радою при Рівненській обласній державній адміністрації та народним люстрацій ним комітетом проведено вибірковий моніторинг та соціологічне опитування жителів м. Рівного, яких обслуговує центральна міська лікарня. Пацієнти позитивно відгукуються про належні санітарно-гігієнічні умови утримання лікарні і поліклініки, професійні та організаторські здібності медперсоналу.
   Вважаємо, що це немала заслуга Вас, як сучасного керівника – менеджера. За це висловлюємо Вам глибоку вдячність.
   Хворі однозначні в оцінці зразкової праці лікаря-офтальмолога Вікторії Багіної та медсестри каб.58А Світлани Герасимчук, старшої медсестри відділення атрології та відновного лікування Інни Пашко. Вони – зразкові професіонали, терплячі, співчутливі, оперативні і комунікабельні. Нехай їх праця буде прикладом і зразком для наслідування.»
   30 листопада №30/56
Вих.№1870
Від 29.11.2017р.

    Подяка персоналу відділення судинної неврології: завідувачу Черняку І.Й., лікуючому лікарю Жовнір Інні Іванівні, старшій медсестрі Пилипаці Г.Р. «за вміло організовану злагоджену командну роботу»
  Від пацієнта Юзюка П.Л. (23.11.2017)

   Подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо 
завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні, лікарю Кушніру Роману Петровичу, старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні, сестрі-хазяйці Стельмах Галині Павлівні «за культурне ввічливе ставлення до пацієнтів».
  Від пацієнтів Лавмінського Б.,Данилюка І.,Приходька М., Щебетовського В. (23.11.2017)

   Щира подяка лікарю інфекційного відділення Рудюк М.В. за «уважність, доброзичливість, професіоналізм та особливу турботу»
  Від батька пацієнтки Вовос Л.П. (23.11.2017)

   Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо 
завідуючому відділенням Черняку І.Й., лікуючому лікарю Гуменюк О. І.,старшій медсестрі Пилипаці Г.Р., маніпуляційній медсестрі Жовтонюк Л.Г.« за професіоналізм, чуйність, душевність, гарне ставлення до хворих»
Від пацієнтки Старцевої К.В.(24.11.2017)

   Подяка усьому персоналу терапевтичного відділення №2, а особливо 
завідуючій відділенням Баран Г.В., лікарю Пасічник Т.О.
  Від пацієнта Макарова М.Б.(24.11.2017)

Подяка персоналу 2-го кардіологічного відділення, а особливо його завідувачу Сірку Василю Андрійовичу, лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні.
  Від пацієнтів Квасюк М., ТихонюкМ., Теслюк В.,Власюк І.,Орлов М., Курилюк В.

   Подяка від сім`ї Вальчуків всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо лікуючому лікарю Гуменюк Олені Іванівні « за чуйне ставлення та належну увагу до хворих»(20.11.2017)

  
  Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо 
завідуючій відділенням Аллі Василівні Матвійчук, лікарю Роману Петровичу Кушніру «за співчуття та підтримку».
  Від пацієнток Лукашової О.А, Данилюк М.В. (20.11.2017)

  Подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо 
завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні, лікарю Кушніру Роману Петровичу «за чуйне ставлення та увагу до людей».
  Від сім’ї Стахурських (22.11.2017)

   Щира подяка акушерці Ліценбергер Світлані Василівні «за добросовісне виконання своїх професійних обов’язків».
  Від пацієнтки Цехмейсшрун І.Ф.(23.11.2017)

  Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо 
завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні «вдячні за лікування і відношення до пацієнтів».
  Від пацієнтів Кушнарук Г.П.,Шелестюк Т.В., Ісакової Г.В.,Косенко Н.Ю.

   Щира подяка усьому персоналу обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру, а особливо його завідувачці Мартинюк Галині Андріївні.
  Від пацієнтки Мельникової В.А. з м. Сарн (9.11.2017)

  Щира подяка усьому персоналу денного стаціонару соматичного профілю, а також лікарю Пасічник Тетяні Олександрівні «…вони професіонали своєї справи, людяні, добрі, щирі,співчутливі, такі якими мають бути люди в білих халатах».
  Від пацієнтки Онищук Т.Д.

   Подяка усьому персоналу обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру, а особливо його завідувачці Мартинюк Галині Андріївні «…чуйна, щира,ввічлива, справедлива людина, професіонал своєї справи!»
  Від пацієнтки Андрійчук О.М.

  Подяка від сім`ї Крупко всьому колективу відділення ургентної хірургії, а особливо:
Жилінському А.П., Жилінському П.П., Хмилецькому В.О. за «…подароване життя нашій донечці» (13.11.2017)

  Подяка персоналу нейрохірургічного відділення, а особливо його завідувачу Тимощуку М.Г., лікуючому лікарю Кучеруку О.Є., анестезіологу Гираку А.М., старшій медсестрі Леонюк В.М.
  Від пацієнта Марача В.В. (17.11.2017)

  Подяка головному лікареві  ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу, завідуючому урологічного відділення Данильцю Миколі Леонтійовичу, усьому колективу урологічного відділення «…справжні фахівці своєї справи лікарі, медичні сестри, обслуговуючий персонал. Рівень – європейський!»
  Від вдячного пацієнта Хмилецького О.В. (01.11.2017)

   Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №2, а особливо 
завідуючому відділенням Сірку Василю Андрійовичу, лікуючому лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні, маніпуляційній медсестрі Артемчук Надії Трохимівні.
  Від пацієнтки Лащук В.А. (3.11.2017)

   Подяка лікарю-хірургу відділення планової хірургії Охмак Андрію Васильовичу, завідувачу ангіохірургії Самойлику Юрію Віталійовичу
Від пацієнта Кізіна С.С.(01.11.2017)

  Подяка від пацієнтів Вознюк М.І., Мукомелець Л.Є.
Медсестрі фізіотерапевтичного відділення Радюк Надії Євгенівні (31.10.2017)

   Подяка всьому колективу відділення планової хірургії, а особливо:
заступнику головного лікаря з хірургічної допомоги Дундюку Ігорю В’ячеславовичу «…за щирість, порядність, тактовність і неймовірно високий рівень професійної майстерності».
  Від вдячної пацієнтки Крижанської І.В. (31.10.2017)

   Подяка усьому персоналу терапевтичного відділення №2, а особливо 
завідуючій відділенням Баран Г.В., лікарю Пасічник Т.О. за чуйне ставлення до людей похилого віку, професіоналізм, уважність, терпіння.
  Від пацієнток Сікальської В.А., Пащукіної Н.І., Гладун О., Зеліської О.О.(01.11.2017)

  Подяка від пацієна Омленюка В.В.
лікарю – отоларингологу Редзель Галині Петрівні, Кравчук Віті Іванівні за уважність та професіоналізм (26.10.2017)

   Щира подяка головному лікареві  ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу «…Хочу висловити Вам подяку за роботу Вашого медичного закладу в цілому та за роботу центру атрології та відновного лікування зокрема…У відділенні відчувається згуртованість і злагодженість всього колективу завдяки зусиллям та невичерпним організаційним здібностям справжнього фахівця, хорошого керівника Чеховича Георгія Георгійовича. Зокрема подяка лікуючому лікарю – Дячук Лідії Іванівні за професіоналізм, уважне ставлення до хворих, чуйне серце.»
  Від вдячної пацієнтки з Мельничук Л.В. (27.10.2017)

Подяка усьому персоналу фізіотерапевтичного відділення, а особливо 
Смірновій Євгенії Вікторівні, Гудимі Аллі Ярославівні, Геращенко Р.Г., Вайнер І.С.. за професіоналізм, людяність, уважність, чуйність медперсоналу. Від пацієнтки Свердлюк Л.М.(21.10.2017)

   Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, а особливо
Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення
Остапенко Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду. «За чуйне та професійне відношення… Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу Вашого відділення. Зичу процвітання Вашій лікарні, задоволення від власної роботи Вашому трудовому колективу, родинного щастя і благополуччя».
  Від вдячної пацієнтки з м. Дніпро Дніпропетровської області Чеснокової Надії Миколаївни (13.10.2017)

Щира подяка персоналу 3-го кардіологічного відділення, а особливо Матвійчук Аллі Василівні, Кушнір Роману Петровичу, Лук`янчук Людмилі Володимирівні.
Від пацієнток Пилипей, Шевчук, Роговської, Кобзікової, Усачевої, Нетряк.

   Подяка усьому персоналу неврологічного відділення, а особливо 
Киселюк Іванні Миколаївні, Молчанець Аллі Валеріївні, Олексійовець Марії Миколаївні, Сисоєвій Наталії В`ячеславівні за чуйність, людяність та професіоналізм.
Від пацієнток Таргоній Є.П, Домбровської І.М.,Шевчук Т.А., Ковалевич Є.О.

    Щира подяка головному лікареві  ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу :«…що донесли в Україну сервіс європейського рівня! Побільше б таких хороших, світлих та відданих своїй справі людей і наша б держава процвітала. Успіху Вам, здоров`я  та процвітання!»
Вдячність персоналу нейрохірургічного відділення за уважність та доброзичливість, а особливо
Тимощуку Миколі Григоровичу,
Підлісному Сергію Степановичу,
Гираку Андрію Миколайовичу,
Русаку Андрію Степановичу та багатьом іншим лікарям.
Від Кравчука Олексія Івановича(04.10.2017)

Подяка усьому персоналу неврологічного відділення, а особливо

Сисоєвій Наталії В`ячеславівні,
Киселюк Іванні Миколаївні,
Молчанець Аллі Валеріївні,
Олексійовець Марії Миколаївні за чуйність, людяність та професіоналізм.
Від пацієнток Таргоній Є.П, Домбровської І.М.,Шевчук Т.А., Ковалевич Є.О.

   Подяка від сім`ї Зінчук всьому колективу нейрохірургічного відділення, а особливо:

Наумчуку Ігорю В`ячеславовичy,

Гираку Андрію Миколайовичу


   Подяка від пацієнта фізіотерапевтичного відділення Кузьмича М.І.

лікарю Лящук І. за уважність та професіоналізм (31.09.2017)

Особлива подяка від пацієнтки нейрохірургічного відділення Омельчук Л.В. лікарю-нейрохірургу

Підлісному Сергію Степановичу за високий професіоналізм  та чудові людські якості(29.09.2017)

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо:

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення,
Деяку Олександру Мироновичу – лікарю ортопеду-травматологу,        
лікарю-ортопеду Остапенко Р.А.
Від вдячних пацієнтів Савчук Марії Валеріївни, Стахнюк М.П. (28.09.2017)

Посвята лікареві

Бурачинській Оксані Ростиславівні

Оксано!
в знак глибокої шани і вдячності
І знов лежу я у лікарні,
Швидка доставила за мить
Щоб підлатать моє здоров`я,
Серденько трохи підлічить.

 

Миттєво лікар Бурачинська
Мудрує, як мене лічить,
Які пілюлі прописати,
Щоб ще я довго міг прожить.

 

Ви маєте чудову пам`ять,
В Вас завжди світла голова.
Велике серце в Вас, Оксано,
І щира, чуйна в Вас душа.

 

Ви кожному дасте пораду,
Кому, коли, і що робить,
Щоб зменшити його страждання
І веселіш на світі жить.

 

Безмежно вдячний Вам, Оксано,
Прекрасна Ростіка дочка.
Бажаю в статках і здоров`ї
Прожить, не менше, літ до ста
26.09.2017                                                                                    П.Герасимчук

Щира подяка персоналу терапевтичного відділення №1 за якісне та кваліфіковане лікування, а особливо

лікарю Ігнатюк Тамарі Йосипівні. Від пацієнта Солімчука Б.С. (15.09.2017)

Подяка усьому персоналу хірургічного  ургентного відділення.

З повагою сім`я Радчук, Петрушин(12.09.2017)

Подяка усьому персоналу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Смірновій Євгенії Вікторівні.

Масажисту травматологічного відділення Степанюку Ігорю Рафаїловичу 
та медсестрам маніпуляційного кабінету №44 за професіоналізм та увагу до хворого.
Від пацієнтки Галич Валентини Миколаївни(11.09.2017).

Особлива подяка лікарям:

Жилінському Петру Павловичу,
Жилінському Андрію Петровичу,
Королюку Валентину Олександровичу,
 Рудовенчик Тамарі Іванівні,
Дундюку Ігорю В`ячеславовичу,
а також всьому колективу реанімаційно-анестезіологічного відділення.
Від мами пацієнтки  Купець Т.І. (08.09.2017).

Подяка усьому персоналу фізіотерапевтичного відділення, окремим спеціалістам: 

Смірновій Є.В.,
Гудимі А.В.,
Радюк Н.Є.,
Кузьмич А.М.,
Геращенко Н.Г.,
Морисюк І.С.,
Сончук С.В.,
Філіпчук В.М.
Працівникам кабінету лазеро терапії, озекериту Кохан С.Д.,Кирилюк А.Є.
Від пацієнта Воробей Романа Петровича(6.09.2017).

Щира подяка головному лікареві  ЦМЛ

Кучеруку Євгену Філімоновичу за злагоджену роботу медичного персоналу.
Безмежна вдячність персоналу терапевтичного відділення №1 за уважність та турботу, а особливо лікарю
Ігнатюк Тамарі Йосипівні.
Від пацієнта Тарасевич С.В. (04.09.2017)

Слова вдячності дорогому колезі видатному лікарю неординарній Людині

Чеховичу Георгію Георгійовичу  та усьому персоналу Обласного центру артрології та відновного лікування за самовіддану працю, людяність, професіоналізм, за щире серце і доброту.  «…Ми не бажаємо нікому бути пацієнтами лікарні, але в наш нелегкий час, коли чуємо слова «ганьба», є такі самовіддані й чутливі люди в білих халатах. Керівництво ЦМЛ м. Рівне може бути спокійним, якщо під їхньою егідою працює такий колектив…»
Від пацієнтки Харитонюк Таїсії Дмитрівни та її родини.

  Подяка всім працівникам фізіотерапевтичного відділення, а особливо:

Горчак І.В.
Вайнер І.С.
Радюк Н.Є.
Прончук О.А.
Новачок Н.О.
Від вдячної пацієнтки Кузьмич Л.П. (30.08.2017)

 Подяка від пацієнта Обласного центру артрології та відновного лікування Запорожець А.А.  

завідуючому відділенням Чеховичу Г.Г.,
лікарю Дячук Л.І.
та медсестрі Пшеничній О.П. за чуйність та турботу про хворих.(30.08.2017)

Подяка усьому персоналу офтальмологічного відділення, а особливо: 

завідуючій Пасічник Г.М.,
лікарю Данилець Л.І.,
медсестрам Конько І., Камінській Н. за душевну теплоту та щедрі серця.
Від пацієнта Прищепи Г.М.(10.08.2017)

 Подяка від сім`ї Михальчука В.І. всьому колективу нейрохірургічного відділення, а особливо:

завідуючому Миколі Івановичу Тимощуку,
Володимиру Миколайовичу Ярославському,
Андрію Миколайовичу Гираку(4.08.2017)

Щира подяка всьому колективу травматологічного відділення, а особливо:

Нарсії Валентину Івановичу – завідувачу відділенням
Пилипчуку Олександру Михайловичу – лікарю-травматологу
Міщук Т.О. – медсестрі
Від вдячного пацієнта Осіпчука М.М. (10.03.17)

Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1, а особливо:

Момонт Вірі Борисівні – завідуючій відділенням
Ліснічук Ганні Іванівні – лікарю-терапевту
Левчик Валентині Миколаївні – старшій медсестрі
Шамрай Алевтині Володимирівні – медсестрі
Піддубній Антоніні Кирилівні – медсестрі
Від вдячної пацієнтки Бойко С.Т.(07.03.17)

Всьому колективу хірургічного відділення (планового), особливо вдячні:

Васкулу Дмитру Михайловичу – завідуючому відділенням
Від пацієнтів Михайлишин О.Л., Довгалець Г.М. (05.03.17)

Хмилецькому Віталію Олексійовичу – ургентному лікарю-хірургу
Жилінському Андрію Петровичу – завідуючому хірургічним відділенням (ургентним)
Всій операційній бригаді (23.02.17 )
Від вдячної пацієнтки Лисенко Л.В.

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо:

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу
Рабчук Галині Миколаївні – палатній медсестрі
Від вдячних пацієнтів палати №4(Церковної О.Г., Ігнатович К.М., Шевчук Л,  Соломиної О., Кононюк Г.С., Торчило) 08.03.17

Всьому колективу офтальмологічного відділення, а особливо

Пасічник Галині Михайлівні – завідуючій відділенням
Яремчук Тетяні В’ячеславівні – медсестрі
Капустинській Ірині Анатоліївні – медсестрі
Юрко Ользі Феофанівні – медсестрі

Від вдячної пацієнтки учасника ВВВ Білоусової О.С. (15.03.17)


Щира подяка від громадського діяча Савінкової Тамари Федорівни  наступним співробітникам лікарні (13.03.17)

Кучеруку Євгену Филимоновичу – головному лікарю
Королюк Лілії Євгенівні –заступнику головноо лікаря
Дундюку Ігорю Вячеславовичу – заступнику головного лікаря

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Сірку Василю Андрійовичу – завідувачу відділенням
Васечко Тетяні Ігорівні – старшій медсестрі
Дацуну Олегу Анатолійовичу – лікарю-кардіологу
Артемчук Надії Трохимівні – процедурній медсестрі

Всьому колективу приймального відділення

Бурачинській Оксані Ростиславні – завідуючій кардіологічним відділенням №1 для хворих на інфаркт міокарда
Мельнику Олаксандру Романовичу –лікарю-кардіологу ПІТ
Тимощуку Миколі Григоровичу – завідувачу нейрохірургічним відділенням
Тарасюку Петру Миколайовичу – завідувачу ЛОР відділенням
Бурик Лідії Архипівні – лікарю-консультанту

Всьому колективу загально-терапевтичного відділення, а особливо

Базюк Наталії Олександрівні – лікарю-гастроентерологу 

Від вдячної пацієнтки Рабійчук А.Г.(22.02.17)


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані Ростиславівні – завідуючій відділенням
Лемешко Валентині – процедурній медсестрі

Від вдячних пацієнтів Вітрової В.О., Григоренко Н.З., Ковтунович О.Н., Баглик Г.В. від 17.02.17


Грицаку Олександру Сергійовичу – лікарю-інтерну відділення гнійної хірургії

Від вдячної пацієнтки Адамчук Г.А. від 11.02.17


Кохан Софії – медсестрі фізіотерапевтичного відділення

Від вдячної пацієнтки Кудрик Ж. від 17.02.17

Вайнер Інні – медсестрі фізіотерапевтичного відділення

Від вдячної пацієнтки Орисюк М.В. від 17.02.17


Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінському Андрію Петровичу – завідувачу відділенням
Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу
Хмилецькому Віталію Олексійовичу – лікарю-хірургу
Огінському Андрію – лікарю-анестезіологу

Від вдячної родини пацієнта Ковтун  13.02.17


Колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Дубінецькій Ірині Йосипівні – завідуючій відділенням
Кухар Вірі Григорівні – с аршій медсестрі
Медсестрам: Честковській О.А. Вознюк З.Й., Данильчук К.В., Пивоваровій М.Н.
Санітаркам: Казмірук Л.В., Крет Є.М., Хамлай О.М., Дзюбак С.Н.,
Буфетницям: Главацькій О.М. Вербицькій Л.П.

Від вдячного пацієнта Хорольського В.В.


Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1, а особливо

Момонт Вірі Борисівні – завідуючій відділенням

Від вдячної пацієнтки Нікітіної Н.Д. від 10.02.17


Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром
Рижій Людмилі Олександрівні – старшій медсестрі
Медсестрам: Дем’янюк Л.М., Цукановій Н.О.,  Ажнюк Н.О., Мельник Л.М., Броновицькій В.Г., Соловйовій В.М., Верещинській М.В.
Санітаркам:  Грищук С.Г., Олендер Л.О., Грицюті Т.М., Миронюк О.А.Прокопчук Г.О., Мельниковій Л.А.,Царук А.Г., Артенюк Л.В.

Від вдячних пацієнтів ( Андрійчук О.М., Римаренко В.В., Скорепляк Л.Ф., Гришан С.Ю., Корольчук О.М., Береза Єю.І.,  Власюк В.В., Головечко М.В., Янчук Ю.В., Тарасюк О.С.,  Каленик Л.І., Хаява Л.С.) від 06.02.17


Всьому колективу хірургічного відділення (планового), а особливо

Васкулу Дмитру Михайловичу – завідувачу відділенням
Самойлику Юрію Віталійовичу – судинному лікарю-хірургу
Скорейку Сергію Михайловичу – лікарю-хірургу

Від вдячних пацієнтів палати №3 (Черенович В.В., Гульчук Л.В., Артюшової М.Ф., Кори цької Т.А., ВАнгурової О.А.) 02.02.17


Всьому колективу неврологічного відділення, а особливо

Сисоєвій Наталія В’ячеславівні – завідуючій відділенням
Киселюк Іванні Миколаївні лікарю-невропатологу
Медсестрам та санітаркам ( Молчанович Аллі, Стяжкіній Тетяні, Кручок Олені, Олексійовець Марії, Воробей Марії)

Від вдячної пацієнтки Невірковець О.(27.01.17)


 Шишкіну Григорію – масажисту фізіотерапевтичного відділення
Сенчуку Руслану – масажисту фізіотерапевтичного відділення

Від вдячного пацієнта Гусач В.А. (02.02.17)


Всьому колективу  інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу
Медсестрам та санітаркам (Остапчук Н.С., Ковальчук О.П., Новозагорській Ю.А., Крилюк О.І.)

Від вдячного пацієнта Іванашка Р.П. (02.02.17)


Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Дорошенку Сергію Васильовичу – завідуючому відділенням
Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу
Чорнобай Тетяні Степанівні – старшій медсестрі
Медсестрам та санітаркам ( Ковальчук О., Крилюк О.І., Коробчук О.В., Остапчук Н.С.. Новозагородській Ю.А.)

Від вдячного пацієнта Білоус І.М. (02.02.17)


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих неа інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані В’ячеславівні – завідуючій відділенням
Кухар Вірі Григорівні – старшій медсестрі
Пивоваровій  М.М., Возщнюк З.Й., Честковській О.А., Лемешко В. – медсестрам

Від вдячних пацієнтів Гринчук А.С., Лебедюк Г.К., Ткачук Т.О., Матюх К.М.(30.01.17)


Всьому колективу загально-терапевтичного відділення, а особливо

Баран Галині Володимирівні – завідуючій відділенням
Пасічник Тетяні Олександрівні – лікарю-терапевту

Від вдячних пацієнтів палати №5: Захарчук В.Д., Лєбєдєвої, Мараховської М.Д.  Попік (03.02.17)


Харитонюк Раїсі Олександрівні – заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
Тижук Зої Леонідівні – лікарю-невропатологу поліклініки №1
Вашенюку Олександру Леонтійовичу – завідувачу денним стаціонаром соматичного профілю поліклініки №1
Сисоєвій Наталі Вячеславівні – завідуючій неврологічним відділенням

Від вдячної пацієнтки Рябець О.М. ( 01.02.17)


Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Чишкевич Інні Василівні – лікарю-інфекціо6ністу

Від вдячного пацієнта Федорука В.Я. від 02.02.17


Дорошенку Серію  Васильовичу – завідувачу інфекційним відділенням для дорослих
Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Від вдячних  батьків пацієнта Остапчука Юрія Миколайовича 13.01.17


Всьому колективу неврологічного відділення, а особливо

Сисоєвій Наталії Вячеславівні – завідуючій відділенням

Від вдячних пацієнтів6 Дудка Є.П., Бабаєвої С.К. від 25.01.17

Киселюк Іванні Миколаївні – лікарю-невропатологу

Від вдячного пацієнта Дудка Є.П. 25.01.17


Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту
Солончук Світлані Володимирівні – медсестрі

Від вдячного пацієнта Яроша Л.А. 26.01.17р.


Всьому колективу центральної міської лікарні, а особливо

Кучеруку Євгену Филимоновичу – головному лікарю

Від вдячного пацієнта та голови ради ТОВ інвалідів ПОРа Т.Ф. Савінкової від 01.01.2017р.


Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром

Від вдячних пацієнтів (Ходоровської Г.В., Лапуга О.Ф., Лафета П.П., Бекеша О.,  Холод В.,  Конюк Н.О., Юркеувич О.,  Герасимчук Р.Л., Ножовник О.В., Волошина Г.В., Климюк В.Л., Тарасенко О.В.) 23.01.17р.


Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Варварук Зінаїді Дмитрівні завідуючій відділенням
Бичковій Аллі Миколаївні – лікарю терапевту
Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Від вдячних пацієнтів палати №5(Квасюк, Єременко, Хрущ, Потапчук,Фурманюк, Маненяк) від 26.01.17


Всьому колективу кардіологічного відділення №1

Від вдячного пацієнта Струса В.В. від 16.01.17р.


Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Дацуну  Анатолію Сидоровичу – лікарю-кардіологу
Васечко Тетяні Ігорівні – старшій  медсестрі відділення
Хомич Ларисі Петрівні – маніпуляційній медсестрі
Боровець Руслані Петрівні – палатній медсестрі

Від вдячних пацієнтів палати №9 (Свентозельської С, Бортнік Н.Д.,Клімчук О., Юхимчук М.В.) від  16.01.17


Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу

Від вдячних родин пацієнтів (родини Харчуків, Черьомішкіних, Виршиків) 14.01.2017р.


Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу, а особливо

Черняку Ігорю Йосиповичу – завідуючому відділенням

Від вдячної родини пацієнтки Шавловської Ж.


Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту терапевтичного відділення №1

Від вдячної пацієнтки Кечиної С.М. від 06.01.17


Полюхович Ользі Григорівні – лікарю-терапевту поліклініки №1

Від вдячного пацієнта Ткач А.В. від 28.12.16


Ліценбегер Світлані Василівні – акушерці поліклініки №1

Від вдячної пацієнтки Цехмайструк І.Ф. від 22.12.16


Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, в особливо

Максимчук Ларисі Павлівні – молодшій медичній сестрі-буфетниці обласного центру артрології та відновного лікування
Афоніч Людмилі Анатоліївні – молодшій медичній сестрі-буфетниці обласного центру артрології та відновного лікування

Від вдячних пацієнтів палати №4 (Сівакової Л.О., Даценко О.О., Крупко Н.О.

Рубиш О.М.) від 18.12.16 р


Всьому колективу кардіологічного відділення №1¸а особливо

Казмірук Людмилі Василівні – сестрі-господарці

Від вдячної пацієнтки Павленко С.Г. від 23.12.2016 р


Гуска  Світлані Григорівні – лікарю-терапевту дільничому поліклініки №1 від вдячної пацієнтки Денисович Т.І. від 15.12.16

Всьому колективу відділення планової хірургії від вдячної пацієнтки Бендарської Н.П. від 15.12.16
Наумчуку В’ячеславу Васильовичу – завідуючому травмпунктом від вдячної пацієнтки Соловей Л.О. від 14.12.16

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідувачу відділенням
Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу
Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів: Антонюк Т.М., Федорова Ю.Л., Каленчук Л.Д.  від 05.12.16


Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а  особливо

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу
Васечко Тетяні Ігорівні – старшій медсестрі
Артемчук  Надії Артемівні – процедурній медсестрі
Мамчур І.А. – молодшій медичній сестрі

Від вдячного пацієнта Мартинюк 07.12.16


Всьому колективу нейрохірургічного відділення, особливо

Кристопчуку Сергію Миколайовичу– лікарю-нейрохірургу
Гираку Андрію Миколайовичу – лікарю-анестезіологу

Від вдячної пацієнтки Мандзюк С.А. від 17.11.16


Всьому колективу нейрохірургічного відділення, особливо

Гираку Андрію Миколайовичу – лікарю-анестезіологу
Білецькому О.В. – сестрі медичній
Адашинській Л.В. – сестрі медичній

Від вдячного пацієнта Максімова М.Л. від 14.11.16


Всьому колективу нейрохірургічного відділення, а особливо

Тимощуку Миколі Григоровичу – завідувачу відділення
Демчуку Вікитору Дмитровичу – лікарю-нейрохірургу

Від вдячної дружини чоловіка Поліщука В.П. від 11.11.16


Кондратенку Юрію Костянтиновичу – столяру від вдячних співробітників травматологічного відділення поліклініки №1  та співробітників відділу кадрів (каб. №92) за бездоганно виконану роботу


Всьому колективу нейрохірургічного відділення, особливо

Кучеруку Олександру Євгеновичу – лікарю-нейрохірургу
Тимощуку Миколі Григоровичу – завідувачу відділення
Дацишину Мирославу Борписовичу – лікарю-нейрохірургу
Леонюк Валентині Михайлівні – старшій медсестрі
Савчук Валентині Іванівні – процедурній мед сестрі

Від вдячного пацієнта Максімова М.Л. від 09.11.16


Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення
Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів палати №8 (Святевського В.Б., Гонца А.І., Вєтін В.М., Цимбалюк В.В.) від 08.11.16


Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення
Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів палати №8 (Святевського В.Б., Гонца А.І., Вєтін В.М., Цимбалюк В.В.) від 08.11.16


Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Дячук Лідії Іванівні – лікарю-невропатологу
Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів палати №11 (Шкляр Т.В., Сухляк Л., Усович Л.А., Лагасюк Л.) від 08.11.16


Всьому колективу відділення ургентної хірургії, а особливо

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу
Трушу Ігорю Олеговичу – лікарю-анестезіологу

Від вдячного пацієнта Гнєушева В.О. від 08.11.16


Від вдячного пацієнта Гнєушева В.О. від 08.11.16

Багіній Вікторії Іванівні – лікарю-офтальмологу поліклініки №1
Герасимчук Світлані Іванівні – медсестрі поліклініки №1

Від вдячної пацієнтки РОщиної О.А. від 07.11.16


Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Солончук Світлані  Володимирівні та Івановій Таїсії Олександрівні – медсестрам фізіотерапевтичного відділення

Від вдячної пацієнтки  РОщиної О.А. від 04.11.16


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 а особливо

Бурачинській Оксані Ростиславівні – завідуючій відділенням

Від вдячної пацієнтки Лебедевої І.А. від 31.10.16


Кучеруку Євгену Філімоновичу – головному лікарю та
Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій обласним клінічним гепатологічним центром

Від вдячної пацієнтки Корчик А.М. від 25.10.16


Всьому колективу кардіологічного відділення №3 для хворих з порушенням ритму серця, а особливо

Кушніру Роману Петровичу – лікарю-кардіологу
Косюк Валентині Василівні – молодшій медичній сестрі

Від вдячних пацієнтів палати №3(Андрощук Г.С., Богатірьової Г.В., Коломієць Г.М.) від  25.10.16


Всьому колективу хірургічного планового відділення, а особливо

Дундюку Ігорю В’ячеславовичу – лікарю-хірургу (заступнику головного лікаря з хірургічного розділу роботи) за  проведену операцію на високому професіональному рівні

Від вдячної пацієнтки Рабійчук Н.А. від 17.10.16


Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу, а особливо

Нестеренко Лесі Володимирівні – лікарю-невропатологу
Жовтанюк Лесі – процедурній медсестрі

Від вдячних пацієнтів палати №9(Ковальчук Ф., Дрокіна Ж., Кашенюк М.,  Бенезень С.) ( 24.10.16)


Всьому колективу урологічного відділення, а особливо –

Скібінському Олександру Миколайовичу– завідуючому відділенням:
 Дорогий Олександр Миколайович!
За добре серце, посмішку ясну,
За людяність і Вашу доброту,
За руки, що знімають біль уміло,
Вклоняюсь низько й Богові шепчу:
«Спасибі, Боже, що у світі грішнім,
Де стільки болю, і хвороб, і бід,
Є Гіпократові сини успішні,
Що творять чудеса на цій землі
Спасибі, Боже, що послав для мене
Цілителя, мов ангела з небес…
Який вступає у двобій щоденно
І слово ЛІФКАР з гордістю несе.
О, сивочолий лікарю, спасибі!
Я знаю, ваша праця нелегка.
То ж успіхів, здоров’я Вам і сили
На многії і благії літа.

Від вдячної пацієнтки Ничипорук Л.Г. 18.10.16


Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю=кардіологу
Рабчук Галині – медсестрі
Ланюш Мирославі – медсестрі
Огороднік Орисі – молодшій медсестрі
Юрчук Л.Д. – молодшій медсестрі

від вдячних пацієнтів 9ї палати КВ №2 (Підгорної Л.П., Бабчанюк К.С., Суха Л.В., Горбатюк Г., Дзівак Г., Попрошук А.А.,) від 11.10.16


Всьому колективу  хірургічного відділення (планового), а особливо

Васкулу Д.М. –  завідувачу відділенням
Якимцю С.Ф. –  лікарю-хірургу
Охмаку А.В. – лікарю-хірургу

Медсестрам: Ніколайчук О.О., Пилипчук Х.О.


Всьому колектиу травматологічного відділення поліклініки №1, а особливо

Юкішу Р.Я. – лікарю-травматологу
медсестрам: Дорощук О.А., Павлович С.В.
Маринюк І.В. – старшій медсестрі
Селевчук Г.С. – молодшій медичній сестрі

Від вдячної пацієнтки Базарнової А.В.


Всьому колективу інфекційного відділення для доросли х, а особливо

Степчину О.В. – лікарю-інфекціоністу
Медсестрам: Тушич О.М, Ковальчук О.М.,
Чорнобай Т.С. – старшій медсестрі

Від вдячного пацієнта Принюк О.І.


Всьому колективу кардіологічного відділенн№2, а особливо

Сірку В.А. – завідувачу відділенням
Медсестрам: Мамчур  І., Березовській В.,
Васечко Т.І. – старшій медсестрі

 Від вдячного пацієнта Ющук


Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Т. Й. –лікарю-терапевту
Медсестрам: Гапончук А.В., Столпяк О.П., Кікавській Л.І., Полюхович І.М., Кухарчук О.Л.

Від вдячних пацієнтів Ткачук Р.М., Никонюк В.М.


Всьому колективу офтальмологічного відділення, а особливо

Гореловій Наталії германівні – лікарю-офтальмологу
Домбровській Любові Іванівні – старшій медсестрі
Медсестрам: Яремчук Т.В., Капустинській І.А., Камінській Н.О., Ващук Т.., Юрко О.Ф., Конько І.С.
Мосійчук Л.М. – сестрі-господарці
Молодшим медичним сестрам: Майстер Ж.П., Стовпяк Є.Л., Кісіль Тю.Й., Вакаровій С.Й., Лисюк О.І., Фесюк Л.О., Лєсєвій Н.Й., Сірук М.Є.

Від  вдячних пацієнтів: Кабаль М.А., Потапової О., Адамчук Г.А., Кучинської Г.Р., Яремчук Л.О., Мошинської Л.О., Савчук О.В. (10.10.16)


Медичним сестрам фізіотерапевтичного відділення

Геращенко Р.Г. – сестрі медичній
Філіпчук В.М. – сестрі медичній

Від вдячного пацієнта Галицького В.Є. від (05.10.16)


Командування 59 військового мобільного госпіталю висловлює подяку анестезіологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської центральної міської лікарні Дейнеці Ігорю Вікторовичу, який зарекомендував себе як дисциплінований, грамотний та кваліфікований спеціаліст. Департаментом кадрової політики Міністерства оборони України від 23 листопада 2015 року надано статус – «учасника бойових дій».

Командир військової частини Ю.В.Подолян


Всьому колективу кардіологічного відділення № 1 , а особливо:

завідуючій відділенням Бурачинській Оксані Ростиславівні.
лікарю Мовчан Галині Яківні.
лікарю функціональної діагностики Дмитрук Наталії Олексіївні.

від пацієнтки Покоєвчук М.Д. (19.08.16.)


Всьому колективу центру артрології та відновного лікування, а особливо:

завідуючому відділенням Чеховичу Георгію георгійовичу.
лікарю Мазуренку Олегу Євгеновичу.
лікарю Остапенку Роману Анатолійовичу.

від пацієнтки Костенюк Н.П. (15.08.16)


Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру , а особливо:

завідуючій відділенням Мартинюк Галині Андріївні.

від пацієнтки Маркович Н.П. (16.08.16)


Всьому колективу кардіологічного відділення № 3 від пацієнтів Мануйлик Л.О., Іванюк М.А.

Лікарю Данильчуку Олександру Михайловичу від пацієнта Павлюк Т.О. 05.09.16

Всьому колективу нейрохірургічного відділення від пацієнта Філло В.Г., а особливо: лікарям Кристопчуку Сергію Миколайовичу та Наумчуку Ігору Вячеславовичу. 02.09.16

Всьому колективу неврологічного відділення від пацієнта Никитюк Т.В., а особливо завідуючій відділення Циплінській Н.М., старшій медсестрі Михальчиній О.В. 06.09.16

Всьому колективу кардіологічного відділення № 2 від пацієнток палати № 3 – Ткачук Н.А, Денисової Г.Г., Мельник О.М., а особливо: лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, завідуючому Сірку Василю Андрійовичу. 15.09.16

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення від пацієнта Холода О.С.


Всьому колективу травматологічного відділення , а особливо:

лікарю Худоб’яку Максиму Михайловичу.

Від пацієнта Березюка А.М.


Всьому колективу травматологічного відділення , а особливо:

лікарю Крупяку Максиму Михайловичу.

Від пацієнта Масименка В.В.


Всьому колективу кардіологічного відділення № 3 , а особливо:

лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу.

Від пацієнтки Литвинюк А.М.


Всьому колективу відділення гнійної хірургії , а особливо:

лікарю Саковському Сергію Володимировичу.

Від пацієнта Савкіна В.В.


Висловлюю щиру подяку всьому колективу кардіологічного відділення №1 за чуйне та уважне ставлення до хворих, співчутливість та високий професіоналізм. Співробітники цього відділення мають велике добре та співчутливе серце та чуйні турботливі руки.Рясних Божих благословінь усім Вам,а особлива подяка

Овсійчуку Роману Миколайовичу– лікарю-кардіологу
Кривку Ігорю Степановичу – в.о. завідуючого відділенням
Шевчук Ользі Петрівні – старшій медсестрі
Вербицькій Людмилі Петрівні – молодшій медсестрі-буфетниці.

З щирою вдячністю пацієнти (09.08.16)   


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу
Кривку Ігорю Степановичу – в.о. завідуючого відділенням
Шевчук Ользі Петрівні – старшій медсестрі
Вербицькій Людмилі Петрівні – молодшій медсестрі буфетниці

Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу
Чорнобай тетяні Степанівні – старшій медсестрі
Савченко В.В. – медсестрі
Боярчук Олені Миколаївні – медсестрі

Від пацієнтки Савчук О.В. від 03.08.2016


Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу, а особливо

Черняку Ігорю Йосиповичу – завідувачу відділенням
Нестеренко Лесі Володимирівні – лікарю-невропатологу
Пилппака Ганні Ростиславівні – старші медсестрі

Від вдячної родини пацієнки Юхимчук С.Г.

Жовнір Інні Іванівні – лікарю-невропатологу

Від родини пацієнта Блащука М.Ф. від 02.08.2016


Всьому колективу кардіологічного відділення №3, а особливо

Матвійчук Аллі Василівні – завідуючій відділенням

Від пацієнтвів палати №8 та 3» (М.Квасюк, В.СЧавчук, Г.Малафіїк, І.Тверезов, Ю.Кайсін) 04.08.2016


Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення

Від пацієнтки Поповечук О.О. від 04.08.2016


 Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Від Мацюк Т.В. (29.06.16)


Всьому колективу травматологічного відділення, а особливо

Нарсії Валентину Івановичу – завідуючому відділенням
Генсіцькому Олексанру Олександровичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від хворого Калинюка Миколи (23.06.16)


Щира подяка всьому колективу неврологічного відділення від волонтерів зі Сходу. Один із волонтерів лікував у відділенні свою дружину. Дякує за щире та чуйне ставлення до пацієнтів. Подарував всьому колективу цукерки та квіти. Проспонсорував на харчоблок 40 кг гречки для потреб хворих. ( 19.06.16)


Щира подяка судинному лікарю-хірургу поліклініки №1 Антонюку-Кисілю від колективу травматологічного відділення поліклініки №1 . На День медичного працівника проспонсорував кошти, щоб поставити пластикове вікно у відділенні.


Вітаємо з днем медичного працівника увесь колектив ендоскопічного кабінету, а особливо

Гаврищака Сергія Йосиповича – завідувача відділенням

Від пацієнтки Бури Р.В. від 20.06.2016р.


Дільничому лікарю Кравчук Любові Іванівні за її чуйне ставлення до хворих

Від пацієнтки Яковлєвої М.Й. від 20.06.2016р.


Всьому колективу терапевтичного відділення №1

Від пацієньтів 4 палати: Бізюк В.В., Салій А.Є., Троян Л.О., Козяр О.А., Ковальчук М.М., Чернишева Н.І. від 20.06.2016р.


Щира подяка медсестрам маніпуляційного кабінету №44 за їхню чуйність та повагу до пацієнтів, а саме

Власюк Ользі
Самковій Оксані
Балтуєвій Жанні

Від пацієнтки Медведюк М.А. від 10.06.2016р.


Всьому колективу кардіологічного відділення №2 а особливо

Сірку Василю Анбрійовичу – завідуючому відділенням
Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю-кардіологу
Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу
Дацуну Олегу Анатолійовичу – лікарю-кардіологу
Васечко Т.І. – старшій медсестрі та іншому медичному персоналу

Від вдячних пацієнтів: Субот В.В., Зябова Р.Ф., Курись В.Ф., Шиманська Е.Н.


Всьому колективу травмпункту, а особливо

Наумчуку Вячеславу Васильовичу – завідувачу відділенням
Мартинюк Ірині Володимирівні – старшій медсестрі

Від Цвик Руслана Володимировича 07.06.2016р.


Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідуючому обласним центром артрології та відновного лікування

Від вдячних пацієнтів Балабко Л.М., Хмарук Р. від 27.05.16


Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій відділенням

Від вдячних пацієнтів Возняк Л.І., Шалаєвої Н.Г., Шкут Н.С. від 02.06.16 р


Вашенюк Наталії Олександрівні – лікарю-ендокринологу поліклініки №1

Від вдячної пацієнтки Котвінської Л.М. від 30.05.16


Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Сірку Василю Андрійовичу – завідуючому відділенням

Від вдячного пацієнта Калітинського М.П. від 01.06.16 р


Дундюку Ігорю В’ячеславовичу – заступнику головного лікаря з хірургічного розділу робочим щира подяка, як чудовому спеціалісту за чуйність, доброзичливість та милосердя

Від сім’ї Мотушевських від 26.05.2016 р


Сірку Василю Андрійовичу – завідувачу кардіологічним відділенням №2 та всьому колективу відділення

Від вдячної пацієнтки Степаненко Н.О. від 19.05.16


Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Сестрі медичній Геращенко Руслані
Сестрі медичній Солощук Світлані

Від вдячного пацієнта Кирийчука П.П.


 Всьому колективу денного стаціонару соматичного профілю поліклініки №1,

а особливо Вашенюку Олександру Леонтійовичу

від вдячного пацієнта Дяка С.О. 26.05.16


Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Від вдячної пацієнтки Маркар’ян В.І. 28.04.16


Всьому персоналу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідувачу відділення
Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів Нікітіна В.С., Будька О.М. 25.04.16


 Церква Євангельських християн-баптистів «Воскресіння» м.Рівне висловлює глибоку і щиру подяку лікарю-інфекціоністу Степчину Олегу Валентиновичу та всьому персоналу інфекційного відділення для дорослих за професійну лікарську допомогу, співпрацю у духовній підтримці людей, сприяння у розповсюдженні проповіді Євангелія. (квітень 2016 р.)


Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Від пацієнта Гриб П.Ю.


Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром від пацієнтки Сігільєтової І.А. 07.04.16

Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1, а особливо

Ліснічук Ганні Іванівні– лікарю-терапевту
Тимощуку Миколі Григоровичу – лікарю-нейрохірургу
Вашенюку Олександру Лентійовичу – завідуючому денним стаціонаром соматичного профілю

 Тижук Зої Леонідівні – лікарю-невропатологу поліклініки №1

Від пацієнтки Русиної С.В. 15.04.16


 Всьому колективу ЦМЛ, співробітникам травматологічного відділення поліклініки та стаціонару, а особливо:

Наумчуку Вячеславу Васильовичу – завідуючому травмпунктом
Нарсії Валентину Івановичу – завідуючому травматологічним відділенням
Генсіцькому Олександру Олександровичу – лікарю-травматологу
Мартинчуку Олександру Святославовичу – лікарю-травматологу
Кнончук Ірині Валентинівні – медсестрі травмпункту
Маринюк Ірині Володимирівні – старшій медсестрі травмпункту

Від пацієнтів Пацько Т.П. 21.04.16 та пацієнта Юрчука Ю.М. 15.04.16


 Більше 40 років пропрацювала на посаді сестри медичної палатної травматологічного відділення Кравчук Ольга Іванівна. За період роботи зарекомендувала себе як висококваліфікована, професійна, милосердна та чуйна до чужого болю медична сестра.За багаторічну, сумлінну працю на ниві охорони здоров’я та у зв’язку із виходом на заслужений відпочинок оголосити ПОДЯКУ Кравчук Ользі Іванівні. Спокою, миру, злагоди та благополуччя Вам, шановна Ольго Іванівно, на подальші роки.


Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу кардіологічного відділення №1

Від пацієнтки Скорик Л.Є. 07.04.2016


 Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Чеховичу Гергію Георгійовичу – завідувачу обласним центром артрології

Від вдячних пацієнтвів палати №10 (Мислінчук О.Б., Степанюк С.В., Валтаг О.В.,Ткачук Г.) 04.04.2016 р.


Всьому колективу кардіологічного відділення №3

Від вдячних пацієнтів Кульчицького С.Я., Вознюк О.А., Панасюк А.Ф., Яковишин О.І., Кузьменко А.П., Вороницького Ю.О.) 06.04. 2016 р.


Гаврищаку Сергію Йосиповичу – завідувачу відділення ендоскопії ультразвукової та функціональної діагностики,
сестрі медичній ендоскопічного кабінету Пігаль Наталії

Від вдячної пацієнтки ЮБуюняк Р.В. 04.04.2016


Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а собливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром

Від вдячних пацієнтів (Онуфрійчук С.Д., Матвійчук О.М.,Сиротюк І.Й., Клаповщук М.Б., Гнатишак М.В.) 05.04.2016 р


Всьому колективу травматологічного та фізіотерапевтичного відділень, а особливо

Нарсії Валентину Івановичу – завідувачу травматологічним відділенням
Наумчуку Вячеславу Васильовичу – завідувачу травмпунктом
Харитонюк Раїсі Олександрівні – заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
Гусак Софії Порфирівні – медсестрі кабінету ЛКК
Смірновій Євгенії Вікторівні – лікарю-фізіотерапевту

Від пацієнта Мишенко О.Б. 16.03.2016


Всьому колективу центральної міської лікарні, а особливо

Кучеруку Євгенію Філімоновичу – головному лікарю
Шемейко Жанні Василівні – лікаорю0дерматовенерологу
Дичач Юлії Анатоліївні – дільничому лікарю-терапевту поліклініки №1

Від пацієнта Апанасенко Ю.В. 16.03.2016


Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а особливо

Жилінському Андрію Петровичу – завідувачу ургентним хірургічним відділенням

Від пацієнтів палати №2 хірургічного відділення (ургентного) (Мельничука В.Я., Кирилюка Я.М.,Козака Я., Базарного В.М.) 16.03.2016


Подяка громадська молодшій медичній сестрі хірургічного відділення (ургентного) Брижицькій Антоніні Макарівні – людині з невичерпною енергією та з чарівною посмішкою на обличчі. Добрій, турботливій, з почуттям гумору і щоденним позитивним настроєм. Людині небайдужої до проблем інших. Там, де Ви, там завжди , там завжди сміх, радість, гарні спогади про минуле і віра в майбутнє. Ваші слова вселяють надію і бажання жити далі. Шановна Антоніно Макарівно, щиро дякуємо Вам за активну моральну підтримку людей, що перебувають у лікувальному процесі, і за все, що Ви для нас робите. Здоров’я Вам на довгі роки. Бережіть себе, бо Ви дуже потрібні людям. З повагою вже здорові бувальці з палати №3 07.02-13.02.2016р.


Всьому колективу   стоматологічного(ЩЛХ) відділення

від вдячного пацієнта Кирилюка Віталія Олександровича від 25.03.15


Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю-кардіологу
Васечко Тетяні Ігорівні –  сестрі медичній старшій

Від пацієнта палати №6 Радовенчик В.С. від 25.03.16


 Всьому колективу загально-терапевтичного відділення , а особливо

Баран Галині Володимирівні – завідуючій відділенням
Пасічник Тетяні Олександрівні -лікарю-терапевту
Базок Наталії Олександрівні – лікарю-терапевту

Від пацієнта Синяк Г.Н. 23.03.16


 Дорошенку Сергію Васильовичу – завідувачу інфекційним відділенням для дорослих

від пацієнта Лопушевського І.О. 22.03.16


Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідувачу відділенням
Башинській Антоніні Аркадіївні – старшій медсестрі

Від пацієнтки Арцишевської В.І. 18.03.2016


Медсестрам фізіотерапевтичного відділення:

Радюк НадіїЄвгеніївні
Шемчук Ірині Василівні

Від пацієнтки Лаврик О.Г. 22.03.16


Всьому колективу загально-терапевтичного відділення, а особливо

Пасічник Тетяні Олександрівні – лікарю-терапевту
Власюк Лесі Григорівні – медсестрі процедурного кабінету

Від пацієнтки Паршіної Л.В.


Білоус Тетяні Володимирівні – лікарю-ревматологу поліклініки №1

від пацієнтки Артамоновій Є.П. 25.03.16


Всьому колективу нейрохірургічного відділення

від пацієнта палати №12 Павленко О.О. 19.03.16


 Всьому колективі центральної міської лікарні, а особливо

Головному лікарю Кучеруку Євгену Филимоновичу

від Митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Завідувачці відділення Бурачинській Оксані Ростиславівні
Лікарю-кардіологу Мельнику Олександру Романовичу
Лікарю-кардіологу Кривку Ігорю Степановичу
Лікарю-кардіологу Мовчан Галині Яківні

Від родини пацієнта Гливчуків 04.03.16


Співробітникам фізіотерапевтичного відділення

Медсестрі Радюк Надії Євгеніївні
Медсестрі Юхимчук Лесі
медсестрі Вайнер Інні
медсестрі Оленчук О.С.
медсестрі Горчак І.Ф.
медсестрі Геращенко Р.Т.

від пацієнтки Омелянюк В.А. 04.03.16 р та пацієнтки Тимощук І.І. від 04.03.16, пацієнта Доманського І.І. від 04.03.16


Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Завідувачці Варварук Зінаїді Дмитрівні
Лікарю Ігнатюк Тамарі Йосипівні
Сатршій медсестрі Бахіревій Вірі Павлівні

Від пацієнтки Омелянюк В.А. від 04.03.16р.


Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Завідувачу відділення Чеховичу Георгію Георгійовичу

Від Домославського І.І. від 04.03.16


Завідуючій денним стаціонаром поліклініки №1 Момонт Вірі Борисівні

від пацієнтки Турчиної Світлани Ростиславівни від 03.03.16 р.


 Співробітникам лікарні:

Харитонюк Раїсі Олександрівні – заступнику головного лікаря
Багіній Вікторії Іванівні – лікарю-офтальмологу
Болячевець Мирославі Костянтинівні – головній медсестрі
Ліценбергер Світлані Василівні – акушерці
Новак Лесі Миколаївні – лікарю-дерматологу
Всім співробітникам лабораторії

Від пацієнтки Омелянюк В.А. від 03.03.16 


Денисенко Галині Йосипівні – дільничому лікарю-терапевту
Орел Олені Лукашівні – Сестрі медичній кабінету інвалідів ВВВ

Від інвалідів: Дерибон П.Ф., Демчук Т.П. від 01.03.16


Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінськму Андрію Петровичу – завідувачу відділення
Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Від вдячних пацієнтів: Кобелева Ю. від 02.03.16, пацієнтів: Соколовської Галини, Романюк Олександри, Ющик Галини, Полюхович Юлії, Маркирян Валентини від 28.02.16, пацієнтів: Данилицька Н.В., Мегкало Е.А., Червонюк М.Г., Маккаєва І.С. від 28.02.16


Окрема щира подяка молодшій медичній сестрі інфекційного відділення для дорослих Онищук Жанні та всьому відділенню нейрохірургії « Бог послав Ангелів, щоб врятувати нашого сина Сергія Дяка після тяжкої аварії біля смт Березне. Тоді, коли ми- батьки, не знали про біду, першим Ангелом виявилася працівник центральної міської лікарні – молодша медична сестра інфекційного відділення для дорослих Онищук Жанна. Коли 06.01.2016 ввечері перед Різдвом всі поспішали до своїх домівок, віруюча сім’я цієї жінки не проїхала повз нашого синочка, який у важкому стані лежав на мерзлій землі. Взявши на руки, вони вкрили його своєю ковдрою. Більше двох годин чекали швидку допомогу ( карета швидкої допомоги їхала із м.Рівне) і сім’я Жанни Онищук весь час була поруч нашого сина. Дуже дякуємо Жанні за добре серце та милосердя.

Щиро дякуємо всім співробітникам палати інтенсивної терапії та всьому відділенню нейрохірургії, які Ангелами вдень і вночі доглядали та лікували нашого синочка в палаті реанімації та у відділенні нейрохірургії. Нехай люблячий Господь дасть вам здоров’я і поблагословить вас усіх бути добрими Ангелами – допомагати людям.З щирою вдячністю та подякою сім’я Сергія Дяка. 29 лютого 2016 року


Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінському Андрію Петровичу – завідувачу відділення
Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Від пацієнта Паш В.В. та пацієнтів Котяк К., Малошик І., Марчук В.Савченко Т.. Фурман, Гурчик від 24.02.16р.


Всьому колективу кардіологічного відділення №1, а особливо

Кривку Ігорю Степановичу – лікарю-кардіологу

Від пацієнтаОмельчукаР.У. 26.0216


Щира подяка та вітання зі святом весни всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Варварук Зінаїді Дмитрівні – завідувачці відділення
Бичковій Аллі Миколаївні – лікарю-терапевту

Від пацієнтів палати №4 та №5: Ложко В.К., Кравчука М.А., Кузьмича С.К.,Кирилюка К.І., Сенкевіч Г.В., Козяр О.А.


Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1 а особливо

Момонт Вірі Борисівні – завідувачці відділення

Від пацієнтки Стельмах Г.І. 26.02.16


 Лікарю-кардіологу кардіологічного відділення №2 Дацуну Олегу Анатолійовичу

Від пацієнта Чуб В.А. від 25.02.16


Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а собливо

Радюк Н.Є. – сестрі медичній
Солончук С.В. – сестрі медичній
Машаненковій В.В. – сестрі медичній
Кирилюку А.Є. – сестрі медичній
Федорчук І.М. – сестрі медичній
Геращенко Р.Г. – сестрі медичній
Тимощук Ю.В. сестрі медичній

Від пацієнта Дилець Л.В. від 18.02.16

Від пацієнта Сащук А.Д, від 23.02.16


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані Ростислаівні – завідувачу відділення
Шевчук Ользі Петрівні – старші медсестрі
Лемешко В.В., Кухарчук Л.П., Честковську О. – медсестер відділення

Від пацієнтів Симончук В.І., Терлецької І.С.. Чернюк С.Я. 19.02.16р.


Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а особливо медсестрам:

Солончук С.В.
Тимощук Ю.В.
Вайнер І.С.
Машаненковій В.В.

Від пацієнтки Робейко О.І. 17.02.16 та пацієнта Левіца В.В. 18.02.16


Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення від хворого Гапонюка Ю.О. 09.02.16


 Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Від хворої Бортнік Г.Т. 16.02.16


Всьому персоналу терапевтичного відділення №1, а особливо

лікарю-терапевту Ігнатюк Тамарі Йосипівні
Лікарю-терапевту Бичковій Аллі Миколаївні
сестрам медичним процедурного кабінету Рибчук Л.В., Полюхович І.М., Кухарчук О.А.

від пацієнтів палати №6: Калашник Р.В., Михальчук Н.В., Стасюк А.М., Горнович М.В., Махнюк В.В., Кобель Д.І.


Всьому колективу травматологічного відділення, а особливо

Завідуючому відділенням Нарсії Валентину Івановичу

 Від сім,ї пацієнта Опарасюка І.І. 09.02.2016 р


Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Завідуючому відділенням Сірку Василю Андрійовичу
Сестрі медичній старшій Васечко Тетяні Ігорівні

від пацієнта Горчак В.І. 10.02.2016 р.


Всьому колективу хірургічного відділення (планового), а особливо

Завідуючому відділенням Васкулу Дмитру Михайловичу
Лікарю хірургу Скорейку Сергію Михайловичу
Старшій сестрі медичній Прокопчук Інні Миколаївні

Від вдячних пацієнтів 3 палати (Троханенко О.М., Ткаченко Н.І., Шевчук М.І., Михальчук І.П.) 12 лютого 2016 р


 Всьому колективу кардіологічного відділення №3 для хворих з порушенням ритму серця, а особливо

Матвійчук Аллі Василівні – завідуючій відділенням

 Від Президента Рівненського обласного благодійного фонду «Відвага»


Всьому керівництву лікарні , колективу фізіотерапевтичного відділення, керівництву лікарні, а особливо сестрам медичним:

Оленчук О.С.
Тимощук Ю.В.
Вайнер І.С.
Геращенко Р.С.

Від пацієнта Костренка Є.Є.(29.01.16)


Сестрі медичній поліклініки №1 по обслуговуванню інвалідів ВВВ Орел Олені Лукашівні

Від вдячних пацієнтів Чайкун Г.Ю, та Робійчук С.І.


Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані Ростиславівні – завідуючій відділенням
Кривку Ігорю Степановичу – лікарю-кардіологу
Мовчан Галині Яківні – лікарю-кардіогогу
Фітьо Олегу Богдановичу – лікарю-кардіологу
Шевчук Ользі Петрівні – сестрі медичній старшій

Від пацієнтки Федорчук В.С. (03.02.16 )


Всьому колективу обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру , а особливо

Завідуючій обласним лікувально-діагостичним гепатологічним центром Мартинюк Галині Андріївні

Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

лікарю-невропатологу Дячук Лідії Іванівні
сестрі медичній процедурній Глущик Світлані Степанівні

Лікарю-травматологу Юкішу Роману Ярославовичу


Всьому колективу поліклініки №1, а особливо

лікарю-ендокринологу Вашенюк Наталії Олександрівні
сестрі медичній урологічного кабінету Залужній Євгенії Лаврентіївні
лікарю-урологу Брічуку Олександру Борисовичу
сестрі медичній Робейко Галині Олександрівні
акушерці Ліценбергер Світлані Василівні
сестрі медичній Захарко Олені Іванівні

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

завідуючій відділенням Варварук Зінаїді Дмитрівні
сестрі медичній старшій Бахіревій Вірі Павлівні

Співробітникам фізіотерапевтичного відділення

сестрі медичній по масажу Віктору Івановичу
сестрі медичній по масажу Петролюк Ірині Миколаївні
сестрі медичній по масажу Яцкову Андрію Анатолійовичу

Всьому колективу хірургічного відділення (планового) а особливо

заступнику головного лікаря з хірургічного розділу роботи лікарю-хірургу Дундюку Ігорю Вячеславовичу
лікарю-проктологу Куроченку Юрію Васильовичу

 Всьому колективу кардіологічного відділення №2

Завідуючому відділенням Сірку Василю Андрійовичу
Лікарю-кардіологу Кушніру Роману Петровичу
Лікарю-кардіологу Овсійчуку Роману Миколайовичу
Сестрі медичній старшій Васечко Тетяні Ігорівні

Всьому колективу нейрохірургічного відділення, а собливо

Кучеруку Олександру Євгеновичу – лікарю-нейрохірургу