ЦМЛ міста Рівне на шляху до прозорих електронних державних закупівель

prozorro-logoКабінетом  Міністрів України затверджено розпорядження від 20.05.2015 року № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», розробником якого було Мінекономрозвитку України.

Учасники  пілотного проекту провадять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, яка забезпечує прозорість результатів закупівель та до складу якої входять центральна база даних, єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів у інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відритий програмний інтерфейс.

Електронною системою, що відповідає зазначеним вимогам є система електронних державних закупівель «ProZorro», яка створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців і належить громадській організації «Трансперенсі Інтернешинал Україна».

Адміністрація Центральної міської лікарні м. Рівне у тісній співпраці з громадськістю з метою опрацювання механізму електронних закупівель на практиці, визначення його слабких та проблемних сторін, прийняла рішення зареєструватись у системі ProZorro ( на електронному майданчику https://public-bid.com.ua) та стала учасником пілотного проекту для здійснення закупівлі картоплі та овочів, вартість якої не перевищує межі встановленої законом України «Про здійснення державних закупівель».

Потенційних постачальників (фермерських господарств, підприємців) Рівненщини закликаємо зареєструватись у системі  ProZorro та долучитись до участі у прозорих електронних закупівлях на постачання овочів та картоплі для центральної міської лікарні м. Рівне.

Покладаємо надію, що даний проект надасть позитивний результат і тоді електронні закупівлі будуть масштабованими процедурами, правила яких   чітко регламентуються законами.

Підготувала: А.Л. Троцька