Яка АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ краща для будинку

Оптимальне рішення проблеми для приватного будинку, котеджного селища або підприємства з утилізації та переробки стічних вод – автономна каналізація. Ціна такої установки відносно невелика. Вони бувають декількох типів, але найбільш популярними зараз вважаються системи з максимальним ступенем очищення відходів. В цьому випадку отриману воду використовують для технічних потреб. Наша компанія реалізує септики в Україні з доставкою, установкою і введенням в експлуатацію за доступними цінами. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з продажу і монтажу обладнання – систем автономних каналізації і очисних станцій.

Сучасні автономні системи каналізації легко монтуються, мають довгий термін служби і дуже прості в експлуатації, не вимагають спеціального дорогого сервісу. Вони абсолютно безпечні для людини і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Як показує практика, автономна каналізація в приватному будинку просто незамінна. У нашій компанії можна підібрати обладнання, яке стане ідеальним для обслуговування великої родини або, навпаки, одного-двох чоловік. Пристрій здатний переробити побутові стоки від пральної машини, санвузла, ванної кімнати, кухні. При цьому працює воно чітко і без перебоїв, не схильне до корозії, легко перевозиться і встановлюється. Для того, щоб купити автономну каналізацію, ціна якої доступна кожному, замовити послугу з монтажу або сервісного обслуговування септиків вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Наші фахівці зв’яжуться з вами і допоможуть підібрати обладнання, яке підходить під ваші потреби і потреби, а також складуть індивідуальний план і попередні розрахунки.

Монтаж каналізації

Щоб скористатися всіма перевагами наших каналізацій та очисних установок і підвищити рівень комфорту проживання за містом, досить звернутися до фахівців нашої компанії.

Після підбору найбільш відповідного варіанту автономної каналізації ми доставимо обладнання на ваш об’єкт і виконаємо монтажні роботи в повному обсязі. Великий досвід роботи зі станціями біологічної очистки стоків дозволяє нам виконати монтаж в найкоротші терміни незалежно від індивідуальних особливостей об’єкта. Послуги монтажу, що надаються нашою компанією, включають в себе всі необхідні комплектуючі і витратні матеріали.

Етапи монтажу автономної каналізації

 • Доставка.
 • Земляні роботи. Розкопка котловану і траншей для укладання труб.
 • Установка станції до котловану.
 • Підключення станції.
 • Пуско-налагоджувальні роботи.

Залежно від типу ґрунту і особливостей земельної ділянки існує кілька варіантів відводу очищених стоків:

 • Злив до дренажної канави
 • Злив до струмку
 • Злив до ґрунту
 • Злив до яру
 • Злив у ємність для поливу
 • Злив у розсмоктувальний колодязь

Варіанти 1, 2 і 4 зазвичай обирають в тому разі, якщо не планується використання очищеної води, а на ділянці є природний рельєф або водойма, яку можна використовувати в цілях водовідведення.

Завдяки високому ступеню очищення і відсутності в технологічному процесі шкідливих хімічних сполук, воду з наших станцій можна використовувати для поливу саду або городу. Для цього досить встановити накопичувальну ємність і насос, який створює тиск в системі поливу.

Якщо канав і ярів поблизу не виявилося і система поливу не входить у Ваші найближчі плани, очищені стоки можуть бути спрямовані в дренажні системи, такі як колодязі або інфільтратори.

Щоб замовити автономну каналізацію і послугу з її монтажу вам достатньо зателефонувати нам. Наші фахівці зв’яжуться з вами і допоможуть підібрати оптимальний варіант відведення очищення стоків, спроектують та проведуть монтаж таких систем, а також складуть попередні розрахунки.