20-22.10.2015

20-22 жовтня 2015 року лікарі лабораторії прийняли участь у VIII міжнародній виставці LABCompLEX та наукова-практичній  конференції

 

20-22 жовтня 2015 року у Києві відбулась VIII міжнародна виставка LABCompLEX та наукова-практична конференція з міжнародною участю «Організація діяльності клініко-діагностичних (медичних) лабораторій у відповідності до вимог сучасних міжнародних стандартів», в якій взяли участь Луцик Галина Андріївна – завідуюча клініко-діагностичної лабораторії ЦМЛ м. Рівне, Роганіна Наталія Олександрівна – лікар-лаборант, Сидорук Алла Віталівна – біолог (фото).

IMG_3087

Уході конференції були розглянуті актуальні питання стандартизації і метрології, процеси визнання відповідності медичної лабораторії встановленим стандартам, впровадження системи менеджменту та індикаторів якості клінічних лабораторних досліджень. Планування якості в системі комплексного управління якістю, управління документами та записами в медичній лабораторії.

Під час міжнародної виставки були оглянуті інноваційні розробки та технології для медичних лабораторій, допоміжне лабораторне обладнання, спецодяг та засоби індивідуального захисту, дезінфекційні засоби, лабораторні меблі, що використовуються в клініко-діагностичних лабораторіях.

Після закінчення конференції присутнім була запропонована резолюція конференції, учасники її проінформовані про наступні конференції, що відбудуться у 2016 році. Організатори подякували доповідачам та учасникам за участь і надану інформацію, побажали успіхів в роботі.

IMG_3085